Żubr Gawłówek 2 – 1 Błyskawica Proszówki
Ceramika Muchówka 0-4 (0-3) Macierz Lipnica

Ceramika: Zym, Zdebski, Mochel, Płachta, Wołek Michał, Krawczyk, Górski, Gaworczyk, Janiczek,(65’ Łukasik), Cybura (58’ Stańdo), Wołek Szczepan.
Macierz: Ciura – Liszka, motak M., Czubala, Strugała B., Kulas, Irzykowski, Urbański K. (Plewa P.), Strugała H., Bodurka (55’ Plewa Sz.), Cholewa.

Żółte kartki: Gaworczyk (4 w sezonie) – Bodurka, Motak.
Bramki: Czubala 20’, Urbański 25’, 45’, Cholewa 90’+1’

O meczu:
Inauguracja rundy wiosennej w Muchówce nie wypadła najlepiej. Piłkarze Ceramiki przegrali bowiem aż 0-4. Reżyserem boiskowych poczynań była pogoda. Porywisty wiatr oraz warstwa śniegu utrudniała grę piłkarzom obu drużyn. Jako pierwsi dostosowali się do niecodziennych warunków zawodnicy Macierzy, którzy w 20 minucie wyszli na prowadzenie. Strugała zagrał do Czubala, a ten nie dał szans Zymowi. Dwie minuty później mogło być 1-1, ale Liszka wybił w ostatniej chwili Cyburze piłkę spod nóg.

W 25 minucie było już jednak 0-2. Urbański przechwycił bezpańska piłkę i wpakował ją do siatki. Ten sam zawodnik w ostatniej minucie pierwszej połowy strzałem z dystansu i przy pomocy silnego podmuchu wiatru podwyższył na 3-0.

Po zmianie stron, Ceramika rzuciła się do odrabiania strat. Z przewagi nic jednak nie wynikało. Druzyna Macierzy mądrze cofnęła się rozbijając kolejne ataki gospodarzy. Najlepszą okazje do zdobycia bramki miał Stańdo, który w 88 minucie mógł zdobyć honorowego gola. Nie udało się. Ostatni cios zadali jednak goście. W doliczonym czasie gry Cholewa otrzymał piłkę na środku boiska, minął obrońcę, później bramkarza i ustalił wynik meczu na 0-4 dla Macierzy. [wd]

Beskid Żegocina 3 – 4 Błękitni Krzeczów

Beskid: b.d.

Błękitni: Mateusz Błąkała – Paweł Goc, Tadeusz Gałka, Piotr Dudziak, Michał Bigas – Grzegorz Kazek, Łukasz Dunaj (90’ Marcin Trepa), Sebastian Kocot, Maciej Skowronek – Michał Zuzia , Tomasz Wygoda (86’ Radosław Grzywna).
Beskid:

Bramki:
Janiczek 25’, Kot 32’ Janiczek 36’ – Kocot 6′, Dudziak 8′, Zuzia 33′,35′

O meczu. Krótko:

Wynik meczu w Żegocinie został ustalony już do przerwy. Spotkanie od mocnego uderzenia rozpoczęli goście, którzy po niespełna 10 minutach prowadzili dwoma bramkami. Gola kontaktowego gospodarze strzelili w 25 minucie, zaś wyrównali siedem minut później.

Bramka na 2-2 wywołała istną kanonadę. Minute po bramce gospodarzy odpowiedzieli Błękitni, którzy 180 sekund później podwyższyli na 4-2. Wynik ustalił kolejny strzelony w okrótkim odstępie czasu – po zaledwie minucie gol Janiczka.

Borek 2 – 2 Szreniawa II Nowy Wiśnicz

bramki: 30′, 44′ – Dunaj 32′, Sowiński 85′

Szreniawa: Mastalerz – Piech, Majcher (46′ Fasuga), Rodzaj, Sowiński – Cygan, Witek, Adamczyk, Górski – Dunaj

Wynik na pozór wydaje się być duża niespodzianką, ale jeśli popatrzymy na skład Szreniawy nie można go tak traktować. Wiśniczanie bardzo osłabieni, grając w pierwszej połowie w 10 a po przerwie w 8, w składzie złożonym z młodych wychowanków klubu potrafili w tym meczu dopisać do swego dorobku jeden punkt.
Głównym reżyserem boiskowych wydarzeń był wiatr. W pierwszej połowie pomagał on miejscowym, dlatego zakończyli oni tę część gry prowadzeniem. Po przerwie ambitnie walcząca Szreniawa zdołała w końcówce wyrównać.