Fight Club Fightman – podsumowanie roku 2013

474 0

Czas na podsumowanie naszych sukcesów w 2013roku.

Najlepszą zawodniczką roku 2013 według rankingu Amatorskiego MMA została Basia Nalepka Fight Club Fightman
Najlepszym zawodnikiem roku 2013 według rankingu Amatorskiego MMA został – Gabriel Pudełek Fight Club Fightman
Najlepszym trenerem roku 2013 według Amatorskiego MMA został – Tomasz Knap (czyli ja Fight Club Fightman
Najlepszym klubem w 2013 roku na (182 sklasyfikowane) został nasz klub Fight Club Fightman!!!

To nie koniec naszych sukcesów, w rankingu na 517 sklasyfikowanych zawodników (z medalem) jest jeszcze kilku naszych podopiecznych: na miejscu 3. Sebastian Porębski, 8. Patryk „Turkey” Rogóż, 47. Krzysztof Bieniek. W kategorii kobiet 4. Joanna Kózka, 5. Magda Borowy.

W przeciągu roku wygraliśmy kilka zawodów drużynowo i kilka razy zajęliśmy drugie miejsce. Nasi zawodnicy z powodzeniem walczyli na wielu zawodowych galach. Wyróżnić należy Tymoteusz Omen Świątek 12-1-0, Patryk Turkey Rogóż 7-0-0 oraz Barbara Shogun Nalepka 1-0-0.

Bardzo dobrzy utalentowani, młodzi zawodnicy jeszcze namieszają w Polskiej scenie zawodowego MMA. Patryk wszystkie swoje walki skończył przed czasem w pierwszej rundzie i został okrzyknięty wielkim talentem MMA, Omen jest już znany nawet na Pudelku (zastanawiam się gdzie jeszcze o nim jeszcze nie pisali), Basia szturmem zdobywa naszą scenę MMA i już jest okrzyknięta bardzo perspektywiczną zawodniczką o której będzie bardzo głośno.

Mamy jeszcze rodzynka Sebastiana Porębskiego 16 latka, który jest Mistrzem Polski MMA kadet oraz junior, stoczył też zwycięski pojedynek semi pro na gali MMA VALE TUDO CUP w Puławach. Jest to na pewno jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników w naszym klubie.

Ciężko mi jest sobie przypomnieć wszystkie nasze sukcesy ale niech liczby powiedzą o tym: 31 złotych medali, 16 srebrnych i 8 brązowych! 9 złotych medali więcej od drugiego klubu w rankingu i 15 więcej od trzeciego klubu w klasyfikacji!

Nasi zawodnicy występowali w programie „Czas wojowników” oraz nakręciliśmy w naszych klubach teledysk Drużyny Mistrzów „Wirus lenistwa”. Nie dali byśmy rady sami, pomagało nam w tym wiele zaprzyjaźnionych osób, fani oraz sponsorzy.

Chciałbym wymienić kliku z nich:

G-supllements, Mauricz.com, VP reklama, J&A Hydraulik, Mike Kicboxing, Starosta Bocheński Jacek Pająk, Wójt Borzęcina Janusz Kwaśniak, Drużyna Mistrzów, Fitness Club Premium Brzesko, Fitness Club Tomi-Sport Bochnia, Fundacja Auxilium, Studio Urody Tarnów, UM Bochnia, Headbutt, Poseł na Sejm RP Józef Lassota, Firma Rabek, Soltex, Piotr Kania Dyrektor GOK Borzęcin, Mirosław Cibor oraz wszystkim innym którzy tutaj nie zostali wymienieni, z całego serca dziękujemy.

Życzę sobie i nam wszystkim żebyśmy i w tym roku pokazali na co nas stać i wygrali trzeci rok z rzędu!