Mistrzostwa U-20. Wieliczanie także zwycięscy

MKF Solne Miasto – TAF Toruń 2-0 (0-0)
Bramki: Wojciech Przybył 18′, Robert Ślęczka 22′
MKF Solne Miasto: Siwiecki, Dybała – Kłoda, Cieśla, Grochalski, Aleksander Ślęczka, Przybył, Sierakowski, Musiał, Robert Ślęczka, Szot, Armatys, Wdowiak, Czajkowski
TAF Toruń: Bąk, Drożdżewski – Zmudziński, Fajfer, Górski, Wiśniewski, Kukowski, Zboralski, Peplau, Chojnicki, Ziółkowski, Orliński, Waszak, Kowalski.

Przez długie minuty z boiska wiało nudą. Tak jedni jak i drudzy najprawdopodobniej bali się odkryć i stracić przypadkową bramkę. Z czasem Małopolanie zyskali przewagę optyczną, choć nie przekładała się ona na sytuacje podbramkowe. Co więcej groźnie kontrowali torunianie. Na szczęście dla wieliczan dobrze w bramce spisywał się Michał Siwiecki.

Jeszcze przy stanie 0-0 Tomasz Armatys w 14′ nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego, ani dobitki po tym jak bramkarz Bąk obronił jego strzał. Przewaga, choć w zasadzie tylko optyczna wieliczan przyniosła w końcu jednak bramkę. W 18 minucie Wojciech Przybył pokonał bramkarza zespołu z miasta pierników. Na niespełna dwie minuty przed końcem spotkania wynik ustalił Robert Ślęczka skutecznie finalizując swoją indywidualną akcję.

Na uwagę zasługuje porażka Mistrzów Polski – Cleareksu, który uległ Constractowi Lubawa. Wydawało się, ze wielkim rozczarowaniem będzie pierwszy mecz w turnieju gospodarzy – Unisław Team. Do przerwy przegrywali z Góralem Tryńcza już 0-3. Po zmianie stron odczarowali w końcu bramkę rywali i na dwie minuty przed końcem spotkania doprowadzili do wyrównania. I choć miejscowi mieli na 10 sekund przed końcową syreną okazje na zdobycie czwartej bramki, mecz zakończył się podziałem punktów. Ten wynik będzie smakował gospodarzom jak zwycięstwo.