Rocznik 2000

2. UKS LA – Basket Piekary Śląskie
3. UKS Piomar Brzeg
4. UKS ORLIK Ujazd

W finale rocznika 2000, koszykarki MOSiR-u. po zaciętym , zwłaszcza w I, II i IV kwarcie pokonały drużynę z Piekar Śląskich 48-44. Bochnianki źle zaczęły spotkanie dając rywalkom rzucić trzykrotnie za trzy punkty. Mimo to jednak zdołały odrobić straty jeszcze w pierwszej kwarcie, a nawet wyjść na prowadzenie. Początek drugiej kwarty ponownie był lepszy w wykonaniu Ślązaczek, które ponownie objęły prowadzenie. W dalszej części meczu ton zawodom nadawały jednak podopieczne trenera Sroki, które kończyły trzecią kwartę z przewagą kilkunastu punktów. Ostatnia część meczu, mimo, że drużyna z Piekar konsekwentnie zmniejszała stratę do bochnianek toczyła się pod kontrolą gospodyń, które ostatecznie zasłużenie sięgnęły po laur zwycięstwa.