Piłka ręczna. Smutne pożegnanie z sezonem

576 0

Wynikiem 33-47 (17-21) zakończył się mecz ostatniej kolejki drugoligowych rozgrywek piłki ręcznej, w której MOSiR Bochnia podejmował SPR Górnika Zabrze.

MOSiR Bochnia – SPR Górnik Zabrze 33-47 (17-21)
MOSiR Bochnia: Łukasz Kruk – Bartosz Szpisak 8, Maciej Grech 6, Bartosz Kołodziej 4, Michał Rogusz 4, Piotr Kalinka 4, Bartosz Batko 3, Barłomiej Jonak 2, Kacper Cąber 2, Dominik Norek, Bartosz Kokoszka, Karol Kasprzyk, Mateusz Błoniarczyk, Kamil Mrozik, Mateusz Szewczyk.

W meczu ostatniej kolejki II ligi szczypiornistów, MOSiR Bochnia uległ SPR Górnik Zabrze, który zwycięstwem w Bochni przypieczetował zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.

Podopieczni Ryszarda Tabora długo, przez ponad 30 minut starali się dotrzymać kroku dużo wyżej notowanemu rywalowi. Do przerwy bochnianie przegrywali czterema trafieniami. W 36 minucie przewaga Ślązaków zmalała tylko do trzech trafień. Niestety ambitna postawa gospodarzy kosztowała ich wiele sił i z każdą kolejną minutą przewaga zabrzan zaczęła rosnąć. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 33-47.

MOSiR zakończył rozgrywki na przedostatnim miejscu w tabeli, wyprzedzając jedynie SPR Stal Mielec.