Bez niespodzianki w Jawiszowicach. BKS przegrał 4-0

354 0

Wysoka porażką, aż 4-0 zakończył się mecz LKS Jawiszowice z BKS Bochnia w ramach 18. kolejki rozgrywek IV ligi.  Dzieki tej wygranej gospodarze umocnili się na 3. pozycji w ligowej stawce. Bochnianie pozostali na 6. lokacie.

LKS Jawiszowice  –   Bocheński KS 4-0 (2-0)

Bramki: Eryk Ceglarz 11′, 64′, Przemysław Pitry 31′, Adrian Korczyk 49′.

BKS Bochnia: Hubert Makowski – Krzysztof Mazur, Bartłomiej Chlebek, Dawid Kasza, Artur Majcher (72′ Dawid Goryczko) – Kacper Klimek (72′ Krzysztof Stokłosa),  Marcin Kołton, Mariusz Łyduch, Bartosz Tokarczyk (56′ Dawid Grzyb), Dawid Pilch (56′ Hubert Skocz)- Marcin Ochlust (56′ Mirosław Tabor).

Bochnianie mimo kilku dobrych sytuacji (w tym strzał w słupek w 17 minucie) nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy – Artsioma Hamelkę – sami zaś stracili cztery gole, z czego aż trzy po stałych fragmentach gry (rzuty rożne oraz rzut karny). W 75 minucie drugą żółtaa kartkę otrzymał Krzysztof Mazur i bochnianie musieli kończyć mecz  w dziesiątkę. Jak bochnianie tracili bramki?

Bramka Eyrka Ceglarza na 1-0

Przemysław Pitry 2-0

Adrian Korczyk i 3-0

Eryk Ceglarz ustala wynik na 4-0

Źródło: laczynaspilka.pl, LKS Jawiszowice (fb)