Reklama

Piłka ręczna. W sobotę bochnianie zmierzą się z Siódemką Mysłowice

Po premierowym zwycięstwie 29 -34 nad UKS MOSM Vocare BPO Bytom podopieczni trenera Marcina Bożka zmierza się z Siódemką Mysłowice. Goście jutrzejszego meczu sezon rozpoczęli od domowej porażki z Wisłą Sandomierz 19-26.

Przemeblowana drużyna MOSiR-u (o czym informowaliśmy TUTAJ) ma szansę na zbudowanie, tak jak w roku ubiegłym serii zwycięstw. Wspomniane ruchy kadrowe – kibice nie zobaczą już w barwach MOSIR-u Mateuszów Zubika i Bujaka – powodują, że zapewne minie trochę czasu, zanim tryby bocheńskiej maszyny zaczną funkcjonować tak jak sobie to zaplanuje szkoleniowiec. Brak jednych – zgodnie z zasadą, że życie nie zna próżni – jest szansa dla pozostałych zawodników na zmierzenie się z rolą lidera drużyny. W poprzednim sezonie w pierwszej fazie rozgrywek, szczypiorniści Marcina Bożka kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa. Jak na tle ekipy z Mysłowic wypadnie bocheńska młodzież ( z Michałem Dobrzańskim – strzelcem ośmiu bramek w Bytomiu) oraz nowo pozyskani do klubu zawodnicy (bramkarze Piotr Sądowicz i Michał Puchalski, rozgrywający Adrian Lubowicki i Wojciech Magiera oraz obrotowy Michał Jagielski)?

Odpowiedź na to pytanie znajdą kibice szczypiorniaka w sobotni wieczór w Hali Widowiskowo – Sportowej. Początek spotkania w sobotę o godzinie 19.00

Program 2. kolejki rozgrywek:
MOSiR Bochnia – MUKS Siódemka Mysłowice
NLO SMS ZPRP Kielce – VIRET CMC Zawiercie
SPR Wisła Sandomierz – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – UKS MOSM Vocare BPO Bytom