Reklama

BLF: Już dziś rozegrana zostanie 6. kolejka

Poprzednia seria gier obfitowała w niesamowicie zacięte starcia. Nadchodząca 6. kolejka zapowiada się nie mniej ciekawie. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w niedzielę 02.12. na Hali Widowiskowo-sportowej od godz. 14.

I liga:
14.00 Bolarus – BSF U-16
14.45 Sportomaks.pl – Św. Paweł
15.30 AR MOTO – Elmec Instalacje Elektryczne
16.15 Parkers – Spektrum
pauza: Stalprodukt Oldboys

W I lidze każde spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. O pierwsze zwycięstwo w sezonie powalczą Bolarus i BSF U-16. Pojedynek o 6. miejsce stoczą ze sobą Św. Paweł, oraz nasz redakcyjny zespół Sportomaks.pl. Być może znów dojdzie do zmiany lidera. Pauzę zespołu Stalprodukt Oldboys może wykorzystać zwycięzca spotkania Parkers – Spektrum lub AR MOTO – Elmec Instalacje Elektryczne.

Ekstraklasa:
17.00 Igloo – Transbet
17.45 Ekombud – BSF U-18
18.30 Lemon FHU – Domek
19.15 Stalprodukt – Bosman Sport
20.00 Dandav – Pershing

Znów ciekawie powinno być w Ekstraklasie. Mistrz Transbet zagra z mocnym Igloo, odradzający się ostatnio Ekombud zmierzy się z juniorami z BSF U-18, a mający ostatnio problemy kadrowe Lemon FHU podejmie nieobliczalny Domek. Na kolejną stratę punktów nie może sobie pozwolić niedawny lider Stalprodukt, który zagra z zespołem Bosman Sport. Na koniec sensacyjny lider Pershing zagra z innym beniaminkiem, a więc ekipą Dandav. Ostatnie kolejki pokazały, że w BLF nie ma murowanych faworytów, dlatego w każdym spotkaniu możemy liczyć na sporą dawkę emocji.

Autor: Mateusz Filipek