Reklama

I PLF: BSF ABJ Bochnia uległ w meczu sparingowym Heiro

Nie udał się bochnianom trzeci mecz sparingowy w czasie trwającego okresu przygotowawczego przed rozpoczynającym się wkrótce sezonem 2019/20. Podopieczni trenera Marcina Waniczka ulegli bowiem na wyjeździe Heiro Rzeszów 2-4.

BSF ABJ do stolicy Podkarpacia udała się w mocno okrojonym składzie. Zabrakło m.in. reprezentującego Polskę na Mistrzostwach Europy U19 Mateusza Matlęgi, a także Łukasza Piecha czy Krzysztofa Styrny. Spotkanie rozgrywane było w wymiarze 2 x 15. min. z zatrzymywanym czasem. Od początku ułożyło się ono po myśli gospodarzy, którzy objęli dwubramkowe prowadzenie. BSF odpowiedział trafieniem Igora Dymury, ale potem na parkiecie znów lepiej radzili zawodnicy Heiro, co skutkowało zdobyciem przez nich kolejnych dwóch goli. Pod koniec meczu trener Waniczek zdecydował się na zastosowanie manewru z wycofanym bramkarzem. Grając w przewadze zawodnicy BSF-u zdołali zmniejszyć przewagę Heiro, a do siatki piłkę skierował Jakub Maślak. Więcej bramek już jednak nie padło i mecz zakończył się zwycięstwem Heiro 4-2.

Heiro Rzeszów 4-2 BSF ABJ Bochnia

gole dla BSF-u: Igor Dymura, Jakub Maślak

BSF ABJ Bochnia: Krystian Jaszczyński, Jakub Smoleń, Wojciech Stefaniak – Kacper Paruch, Miłosz Mochel, Kamil Rynduch, Mateusz Krzymiński, Jakub Maslak, Wasyl Kefa, Igor Dymura.

źródło:www.bsfbochnia.pl