Reklama

Młodzicy MOSiR o włos od awansu do ligi małopolskiej

W minioną niedzielę 3 listopada piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali ostatnie spotkanie w I lidze okręgowej młodzików, zajmując w niej ostatecznie 2 miejsce.

To oczywiście znakomity wynik, choć pozostał nam pewien niedosyt, ponieważ chłopcy z MOSiR-u prawie przez cały czas w tej lidze prowadzili, ale ostatecznie zgromadzili o 3 punkty mniej od Okocimskiego. Walka toczyła się do ostatniej kolejki. Były szanse, ale musielibyśmy odpowiednio wygrać w ostatnim spotkaniu, które nam przypadło z Tarnovią Tarnów. Wymarzone zwycięstwo umknęło, a z nim awans do ligi małopolskiej – relacjonował Mirosław Sobieszczyk trener młodzików.

Tarnovia Tarnów – MOSiR Bochnia 2:0

Warto podkreślić, że w opisywanej lidze MOSiR odniósł 11 zwycięstw. Przystępowaliśmy do sezonu w osłabionym składzie, ale i tak udało nam się przez większość czasu zajmować 1 miejsce w tabeli – mówi trener bochnian Mirosław Sobieszczyk –zabrakło tylko tego jednego wygranego meczu, byśmy mogli cieszyć się awansem.

Mając na uwadze kolejne rozgrywki, trener już teraz chce wzmocnić skład swojego zespołu. W związku z kolejnym sezonem zwracamy się do chętnych chłopców z rocznika 2007 i 2008 o zasilenie naszego zespołu – mówi trener M. Sobieszczyk. – Chcemy wzmocnić nasz skład. Zapraszamy do naszego klubu.