Reklama

Piłka ręczna. MOSiR żegna się z bocheńską publicznością meczem o 7. miejsce

Dzisiaj, w sobotę o godzinie 18 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni odbędzie się pierwszy mecz o miejsce 7. rozgrywek II ligi, w którym MOSiR Bochnia podejmie SPR Zawadzkie.

Bochnianie zagrają w dwumeczu (7 i 14 marca) o miejsca 7-8 z ASPR Zawadzkie. Rywal MOSiR Bochnia zajął, podobnie jak bochnianie, 4. miejsce w swojej grupie ligowej. W przeciwieństwie jednak do zespołu Ryszarda Tabora ASPR Zawadzkie nie liczyło się jednak w walce o pierwsze trzy lokaty. Te zajęły zespoły z Sosnowca, Zawiercia oraz rezerw Vive Kielce. Do tego ostatniego Zawadzkie po ostatniej kolejce sezonu zasadniczego traciło aż 10 punktów.

Będzie to ostatnie spotkanie MOSiR-u przed własną publicznością w tym sezonie. Dlatego tym bardziej zachęcamy do kibicowania młodej bocheńskiej drużynie i podziękowanie jej za postawę w tegorocznych rozgrywkach.

W meczu o 9. pozycję walczyć będzie Buskowianka, która podobnie jak MOSiR miała apsiracje do grupy mistrzowskiej. W grupie spadkowej, o utrzymanie w II lidze rywalizować będą Stal II Mielec, AZS Politechnika Św. Kielce, Jedynka Myślenice oraz Górnik Zabrze.

Mecz o 7. miejsce: MOSiR Bochnia – ASPR Zawadzkie
Mecz o 9. miejsce: HLB Buskowianka – SPR Grunwald Ruda Śląska
Mecz o 11. miejsce: SPR Orzeł Przeworsk – NLO SMS III ZPRP Kielce

Grupa spadkowa:
SPR II Stal Mielec – Jedynka Myślenice
SPR Górnik Zabrze – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

Sędziami pojedynku będą Mateusz Bąk oraz Sławomir Kołodziej.