Reklama

LBLF: Przed nami 2. kolejka. Hitem mecz Św. Paweł – Rzezawa Team

Czas na drugą serię gier w Letniej Bocheńskiej Lidze Futsalu. Wkrótce okaże się, kto potwierdzi dobrą formę zaprezentowaną przed tygodniem, a kto rozczaruje. Przypominamy, że tylko do północy można wskazywać swoje typy w Sportomaks Lidze Typera. Nie zapomnijcie obstawić wyników, ponieważ na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody!

18:30 Pionki z Watford – Rangers
19:15 Leszcze Barowe – BLF Team
20:00 Św. Paweł – Rzezawa Team
20:45 Mabuchi Motor – Spektrum
Pauza: iSprzęt

Kolejkę rozpocznie spotkanie zespołów, które przed tygodniem nie mogły cieszyć się ze zdobycia choćby jednego „oczka”. Rangers, licząc także sezon zimowy Bocheńskiej Ligi Futsalu, przegrali każdy ze swoich 15 meczów w rozgrywkach. Ta statystyka jest druzgocąca, ale z drugiej drużyna na inaugurację zaprezentowała się całkiem nieźle w pierwszej połowie starcia z wyżej notowaną ekipą iSprzęt (1-5), co jest jakimś światełkiem w tunelu. Na pierwsze punkty liczą jednak także z pewnością Pionki z Watford, które w swoim debiucie dwukrotnie prowadziły z BLF Teamem, by jednak ostatecznie przegrać 3-4. Jeśli znów skutecznością błyśnie Kacper Bieniek, a do tego otrzyma on silniejsze wsparcie kolegów, to spotkanie może być bardzo ciekawe.

W kolejnym meczu zmierzą się ekipy, które dla odmiany wygrały swoje pierwsze mecze. Nazwanie tego spotkania hitem byłoby jednak pewnym nadużyciem, ponieważ zdecydowanie lepiej zaprezentowały się Leszcze Barowe, które pokonały mocny kadrowo Rzezawa Team 4-1. Doświadczony BLF Team z pewnością nie odpuści jednak i spróbuje sprawić niespodziankę.

Świetnie w 1. kolejce zaprezentował się Św. Paweł, który ograł 6-2 Spektrum. Teraz drużynę czeka prawdziwy sprawdzian, bo na jej drodze stanie Rzezawa Team, który nieco rozczarował w starciu z Leszczami Barowymi. Wydawało się, że ekipa spróbuje sprawić niespodziankę, ale nie była w stanie nawiązać walki. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Wydaje się, że obecnie to Św. Paweł będzie podbudowany dobrym występem, a do tego w zespole z Rzezawy zawieszony za czerwoną kartkę będzie Piotr Chruściel, jednak trudno wskazać faworyta tego starcia. Wynik z pewnością będzie miał duży wpływ na rozwój sytuacji w tabeli.

Na koniec swój debiut w rozgrywkach zaliczy Mabuchi Motor. Więcej o potencjale tej nowej ekipy będzie można powiedzieć dopiero po spotkaniu ze Spektrum, które będzie z pewnością chciało zrehabilitować się po nieudanym meczu ze Św. Pawłem.