Reklama

Piłka ręczna. MOSiR podejmie dzisiaj zabrzański Górnik

Dzisiaj, o 19.30, MOSiR Bochnia w ramach 9. kolejki drugoligowych rozgrywek szczypiornistów podejmie SPR Górnik Zabrze.

Po dwóch niezłych meczach z czubem ligowej tabeli, w którym bochnianie zdobyli dwa punkty, przed tygodniem przyszła przykra, bo wysoka porażka MOSiR w Rudzie Śląskiej. Dzisiaj bochnianie będą mogli dać odpowiedź kibicom czy wobec rosnącej formy przegrana na Śląsku to wypadek przy pracy, czy może jest odwrotnie – zawodnicy Ryszarda Tabora zagrali na maksimum, może więcej, swoich możliwości przeciwko najmocniejszym, a w rywalizacji z ligowymi średniakami prezentują swoją zwykłą formę.

Mecz z zabrzanami jest okazją do zrewanżowania się śląskiej siódemce za porażkę z 3 października, kiedy to MOSiR uległ zabrzanom 27-10 mimo, że do przerwy prowadził 12-13. Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby gospodarzom dzisiejszego meczu nie tylko poprawić swój dorobek punktowy, ale także – przy porażce myśleniczan – opuścić ostatnią lokatę w tabeli swojej grupy.

O tym jak zaprezentują się bochnianie dowiemy się już za kilka godzin. Kibice będą mogli śledzić poczynania szczypiornistów na kanale youtube MOSiR Bochnia TV. Zapraszamy drównież do naszej relacji z tego spotkania oraz pomeczowych wywiadów.

Program 9. kolejki:

MOSiR Bochnia – SPR Górnik Zabrze godz. 19.30
AZS AGH Kraków – SPR Grunwald Ruda Śląska
SUMKS Jedynka Myślenice – SMS III ZPRP Kielce
pauzuje ASPR Zawadzkie

Tabela:
1. ASPR Zawadzkie 6 meczów 15 pkt
2. AZS AGH Kraków 6 15
3. SMS III ZPRP Kielce 6 13
4. SPR Grunwald Ruda Śląska 7 12
5. SPR Górnik Zabrze 7 9
6. SUMKS Jedynka Myślenice 7 3
7. MOSiR Bochnia 7 2