I liga koszykówki kobiet. Contimax MOSiR Bochnia podejmie dziś Dijo Maximus Gokis Kąty Wrocławskie

Dziś o godz. 16:30 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni Contimax MOSiR Bochnia podejmie zespół Dijo Maximus Gokis Kąty Wrocławskie. Spotkanie zostało zaplanowane w ramach 8. kolejki I ligi koszykówki kobiet. Bochnianki mają za sobą trudny okres, ponieważ przegrały swoich siedem ostatnich spotkań. Dziś podopieczne trener Małgorzaty Misiuk będą chciały przerwać niekorzystną passę.

Drużyna Dijo Maximus Gokis Kąty Wrocławskie również ma za sobą trudny początek sezonu. W siedmiu dotychczasowych meczach odniosła ona dwa zwycięstwa i pięciokrotnie kończyła rywalizację jako przegrany.

Bez wątpienia bochnianki mają dziś realną szansę na odniesienie zwycięstwa, ale muszą wytrzymać trudy całego spotkania, ponieważ w ostatnim czasie z reguły dobrze radziły sobie w pierwszych dwóch kwartach, ale później spisywały się słabiej i ponosiły porażki.

Transmisję meczu obejrzeć będzie można za pośrednictwem kanału MOSiR Bochnia w serwisie YouTube.

Wcześniej, o godz. 12:30, swój mecz 10. serii gier w II lidze rozegra druga drużyna MOSiR-u. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Michalika będzie MLKS-MOS Rzeszów. W pierwszej rundzie bezpośrednie starcie wygrały bochnianki (67-51). To spotkanie również będzie można obejrzeć za pośrednictwem kanału MOSiR Bochnia.