Piłka ręczna. MOSiR pobity w Kielcach

Wysokiej porażki w Kielcach z AZS Społem UJK doznał MOSiR Bochnia w meczu przedostatniej kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. Podopieczni Marcina Bożka przegrali aż 36-20 (19-9) i z dorobkiem 7 punktów nadal zajmują 7. lokatę w tabeli grupy mistrzowskiej.

AZS UJK Kielce – MOSiR Bochnia 36-20 (19-9)
MOSiR: Piotr Sądowicz – Michał Dobrzański 8, Iwo Stopczyński 6, Tomasz Wolnik 1, Michał Jagielski 1, Filip Pach 1, Przemysław Mucha 1, Hubert Pamuła 1, Maciej Grech 1, Miłosz Gabiga, Kamil Liszkiewicz, Marcin Jakubowicz.

W przedostatnim meczu sezonu podopieczni Marcina Bożka udali się do Kielc n mecz liderującym AZS UJK. W mocno osłabionym składzie bochnianie nie zdołali przeciwstawić się rywalom i już do przerwy przegrywali 19-9. Około 15 minuty MOSiR przegrywał 4-5 bramkami, jednak drugie piętnaście minut rywalizacji przyniosło szereg bramek gospodarzom, które tak naprawdę rozstrzygnęły losy całej rywalizacji.

Po zmianie stron drużyna z Solnego Grodu przez kwadrans utrzymywała różnicę bramkową z kielczanami, ale tak jak było to w pierwszej części gry tak i w drugiej MOSiR zaczął w końcówce tej części gry tracić dystans do rywali. W efekcie bochnianie przegrali 36-20. W ostatnim meczu sezonu MOSiR podejmie 8 maja o 20.30 Grunwald Ruda Śląska. Stawką tego spotkania będzie 6. miejsce na koniec sezonu.