Reklama

NA SKRÓTY: Redaguj!

Loading

najważniejsze wydarzenia

codziennie sport

Reklama

futsal

  • 12 kolejka BLF. Mecz Bosman Sport - Stalprodukt Oldboys.

     

    BLF. Imex znalazł pogromcę. Stalprodukt o krok od Igloo

    W niedzielę rozegrano Czytaj więcej

piłka nożna

inne sporty

kluby i organizacje sportowe

Tabela

LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Stal Mielec 19 41 12 5 2 32-17 15
2 Wisła Puławy 19 39 12 3 4 30-17 13
3 Raków Częstochowa 19 37 11 4 4 43-22 21
4 Znicz Pruszków 19 33 9 6 4 27-20 7
5 Siarka Tarnobrzeg 19 30 9 3 7 28-27 1
6 GKS Tychy 19 29 8 5 6 21-20 1
7 Radomiak Radom 19 28 8 4 7 26-20 6
8 Stal Stalowa Wola 19 28 7 7 5 23-19 4
9 Kotwica Kołobrzeg 19 26 6 8 5 21-22 -1
12 Olimpia Zambrów 19 22 5 7 7 26-30 -4
13 Energetyk ROW Rybnik 19 21 5 6 8 18-26 -8
14 Polonia Bytom 19 20 5 5 9 28-31 -3
15 Legionovia Legionowo 19 20 5 5 9 20-26 -6
16 Błękitni Stargard Szczeciński 19 17 4 5 10 21-24 -3
17 Nadwiślan Góra 19 14 4 2 13 18-37 -19
18 Gryf Wejherowo 19 13 3 4 12 14-37 -23
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Garbarnia Kraków 17 38 12 2 3 37-16 21
2 KSZO Ostrowiec Św. 17 38 12 2 3 36-15 21
3 Soła Oświęcim 17 38 12 2 3 34-18 16
4 Hutnik Nowa Huta 17 32 10 2 5 34-22 12
5 Spartakus Daleszyce 17 29 9 2 6 27-20 7
6 Łysica Bodzentyn 17 29 9 2 6 30-24 6
7 Unia Tarnów 17 28 9 1 7 25-24 1
8 Podhale Nowy Targ 17 28 9 1 7 36-29 7
9 Cracovia II Kraków 17 25 7 4 6 40-24 16
10 Wisła II Kraków 17 25 7 4 6 29-26 3
11 Poprad Muszyna 17 23 6 5 6 19-28 -9
12 Poroniec Poronin 17 21 6 3 8 31-31 0
13 Korona II Kielce 17 20 6 2 9 28-27 1
14 Czarni Połaniec 17 20 5 5 7 23-30 -7
15 Wisła Sandomierz 17 17 5 2 10 18-38 -20
16 Sparta Kazmierza Wielka 17 15 4 3 10 19-31 -12
17 Wolania Wola Rzędzińska 17 8 2 2 13 23-49 -26
18 Beskid Andrychów 17 2 0 2 15 10-47 -37
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Wisła Płock 19 37 12 1 6 30-20 10
2 Zagłębie Sosnowiec 19 33 10 3 6 33-30 3
3 Stomil Olsztyn 19 33 10 3 6 22-21 1
4 Arka Gdynia 19 33 9 6 4 31-22 9
5 Zawisza Bydgoszcz 19 31 9 4 6 37-27 10
6 Dolcan Ząbki 19 30 8 6 5 37-22 15
7 Chrobry Głogów 19 28 8 4 7 23-17 6
8 GKS Katowice 19 27 8 3 8 25-20 5
9 GKS Bełchatów 19 27 7 6 6 19-20 -1
10 MKS Chojniczanka Chojnice 19 26 8 2 9 23-33 -10
11 Miedź Legnica 19 26 7 5 7 27-27 0
12 Bytovia Bytów 19 26 6 8 5 32-28 4
13 Pogoń Siedlce 19 23 6 5 8 19-29 -10
14 MKS Kluczbork 19 21 5 6 8 20-33 -13
15 Sandecja Nowy Sącz 19 21 5 6 8 25-29 -4
16 Wigry Suwałki 19 21 6 3 10 22-20 2
17 Rozwój Katowice 19 17 5 2 12 18-32 -14
18 Olimpia Grudziądz 19 14 3 5 11 15-28 -13
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Skalnik Kamionka Wielka 15 29 9 2 4 28-17 11
2 Lubań Maniowy 15 29 9 2 4 26-14 12
4 Barciczanka Barcice 15 26 8 2 5 29-18 11
5 Gorlicki Klub Sportowy Glinik Gorlice 15 25 8 1 6 32-27 5
6 Tuchovia Tuchów 15 24 7 3 5 31-25 6
7 Watra Białka Tatrzańska 15 23 7 2 6 18-14 4
9 MLKS Polan Żabno 15 20 6 2 7 25-27 -2
10 LKS Szaflary 15 19 6 1 8 31-38 -7
11 KS Tymbark 15 19 6 1 8 22-31 -9
12 Poprad Rytro 15 18 5 3 7 26-28 -2
14 Sandecja II Nowy Sącz 15 18 5 3 7 27-36 -9
15 Klub Sportowy Zakopane 15 16 5 1 9 12-26 -14
16 Ciężkowianka Ciężkowice 14 6 1 3 10 21-42 -21
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Wiślanie Jaśkowice 15 32 10 2 3 39-20 19
2 Orzeł Piaski Wielkie 15 32 10 2 3 30-17 13
3 Jutrzenka Giebułtów 15 31 9 4 2 23-11 12
4 MKS Trzebinia - Siersza 15 29 9 2 4 36-16 20
5 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 28 8 4 3 23-22 1
6 Iskra Klecza Dolna 15 26 8 2 5 28-16 12
7 Skawinka Skawina 15 25 8 1 6 27-22 5
8 Michałowianka Michałowice 15 24 7 3 5 31-21 10
9 Wiślanka Grabie 15 20 6 2 7 18-17 1
10 Proszowianka Proszowice 15 19 5 4 6 29-23 6
11 Górnik Wieliczka 15 19 5 4 6 27-24 3
12 Spójnia Osiek - Zimnodół 15 14 4 2 9 21-39 -18
13 Halniak Maków Podhalański 15 12 4 0 11 14-28 -14
14 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 11 2 5 8 10-30 -20
15 Górnik Libiąż 15 8 2 2 11 15-40 -25
16 Garbarz Zembrzyce 15 8 1 5 9 14-39 -25
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Jadowniczanka Jadowniki 13 31 10 1 2 38-12 26
2 Okocimski II Brzesko 13 27 8 3 2 31-15 16
4 Olimpia Wojnicz 13 22 7 1 5 38-16 22
5 Dunajec Zakliczyn 13 21 6 3 4 25-16 9
6 Olimpia Kąty 13 20 6 2 5 23-32 -9
7 Naprzód Sobolów 13 20 6 2 5 23-21 2
8 LKS Pagen Gnojnik 13 17 4 5 4 27-20 7
9 Olimpia Bucze 13 16 4 4 5 25-29 -4
10 Orzeł Dębno 13 16 4 4 5 30-28 2
11 LKS Uszew 13 12 3 3 7 25-26 -1
12 LKS Macierz Lipnica Murowana 13 10 3 1 9 14-41 -27
13 Dunajec Mikołajowice 13 8 2 2 9 17-36 -19
14 KS Żubr Gawłówek 13 7 1 4 8 16-46 -30
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Tarnovia Tarnów 12 34 11 1 0 28-6 22
2 Wisła Szczucin 12 31 10 1 1 39-8 31
3 Termalika II Bruk Bet Nieciecza 13 30 10 0 3 39-13 26
4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 13 23 7 2 4 23-16 7
5 Zorza Zaczarnie 13 22 7 1 5 44-22 22
6 Łukovia Łukowa 13 20 6 2 5 26-20 6
7 Ikar Odporyszów 13 19 6 1 6 29-21 8
8 MLKS Polan II Żabno 13 18 5 3 5 21-27 -6
9 LKS Wietrzychowice 13 16 5 1 7 25-34 -9
10 Dunajec Zbylitowska Góra 13 13 3 4 6 15-25 -10
11 Victoria Koszyce Małe 13 13 4 1 8 24-28 -4
12 Unia Niedomice 13 8 2 2 9 18-47 -29
13 LKS Zgłobice 13 7 2 1 10 16-48 -32
14 Pogórze Pleśna 13 5 1 2 10 12-44 -32
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Strażak Mokrzyska 13 33 10 3 0 46-10 36
2 Victoria Porąbka Uszewska 13 30 9 3 1 40-18 22
3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 13 27 8 3 2 41-20 21
4 Sokół Maszkienice 13 26 8 2 3 44-22 22
5 Iva Iwkowa 13 24 7 3 3 30-25 5
6 LKS Poręba Spytkowska 13 19 5 4 4 29-24 5
7 GKS Przyborów 13 18 5 3 5 22-24 -2
8 Korona Niedzieliska 13 17 5 2 6 22-28 -6
9 Tymon Tymowa 13 17 5 2 6 20-25 -5
10 Arkadia Olszyny 13 13 4 1 8 28-36 -8
11 Iskra Łęki 13 13 4 1 8 22-36 -14
12 Pogórze Gwoździec 13 11 3 2 8 24-36 -12
13 Kłos Łysa Góra 13 6 1 3 9 18-43 -25
14 Victoria Bielcza 13 2 0 2 11 16-55 -39
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 KS Beskid Żegocina 13 30 10 0 3 45-29 16
2 KS Górnik Siedlec 13 29 9 2 2 27-17 10
3 KS Ceramika Muchówka 13 26 8 2 3 28-18 10
4 LKS Borkowianka Borek 13 25 8 1 4 45-24 21
5 GOSiR Novi Rzezawa 13 25 8 1 4 46-19 27
6 LKS Tarnavia Tarnawa 13 24 8 0 5 45-34 11
7 LKS Victoria Słomka 13 22 7 1 5 20-20 0
8 LKS Trzciana 2000 13 18 5 3 5 20-21 -1
9 LKS Raba Książnice 13 16 5 1 7 24-26 -2
10 GKS II Drwinia 13 12 3 3 7 22-30 -8
11 LZS Błękitni Krzeczów 13 11 3 2 8 31-48 -17
12 Orzeł Cikowice 13 9 3 0 10 14-37 -23
13 Polanka Nieszkowice 13 8 2 2 9 19-44 -25
14 LKS Raba Niedary 13 8 2 2 9 11-30 -19

Reklama

dołącz do nas na Facebooku

Galerie zdjęć

Reklama