Reklama

pasek przewijany

Reklama

NA SKRÓTY: Redaguj!

Loading

najważniejsze wydarzenia

codziennie sport

Reklama

siatkówka

inne sporty

kluby i organizacje sportowe

Tabela

LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Energetyk ROW Rybnik 19 37 10 7 2 30-14 16
2 Rozwój Katowice 19 36 11 3 5 34-18 16
3 MKS Kluczbork 19 36 10 6 3 26-11 15
4 Stal Stalowa Wola 19 35 10 5 4 30-19 11
5 Znicz Pruszków 19 31 8 7 4 24-16 8
6 Błękitni Stargard Szczeciński 18 31 9 4 5 23-19 4
7 Zagłębie Sosnowiec 19 30 8 6 5 28-20 8
8 Siarka Tarnobrzeg 19 30 8 6 5 23-20 3
9 Stal Mielec 19 30 8 6 5 20-20 0
10 Raków Częstochowa 19 27 8 3 8 23-19 4
11 Legionovia Legionowo 19 22 6 4 9 24-25 -1
12 Nadwiślan Góra 19 21 6 3 10 23-34 -11
13 Kotwica Kołobrzeg 19 20 4 8 7 26-25 1
16 Wisła Puławy 18 17 4 5 9 18-29 -11
17 Górnik Wałbrzych 19 12 3 3 13 14-34 -20
18 Limanovia Limanowa 19 12 2 6 11 10-29 -19
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Wisła Sandomierz 17 41 13 2 2 45-18 27
2 Soła Oświęcim 17 38 12 2 3 36-17 19
3 Granat Skarżysko - Kamienna 17 37 11 4 2 33-11 22
4 KSZO Ostrowiec Św. 17 32 9 5 3 28-13 15
5 Poroniec Poronin 17 31 8 7 2 32-20 12
6 Garbarnia Kraków 17 28 8 4 5 27-19 8
7 Wisła II Kraków 17 27 8 3 6 31-23 8
8 Łysica Bodzentyn 17 24 6 6 5 19-17 2
9 Czarni Połaniec 17 24 6 6 5 21-19 2
10 Beskid Andrychów 17 22 6 4 7 21-29 -8
11 Korona II Kielce 17 21 6 3 8 29-30 -1
12 Hutnik Nowa Huta 17 18 4 6 7 21-29 -8
13 Unia Tarnów 17 18 5 3 9 17-26 -9
14 Poprad Muszyna 17 17 2 11 4 11-18 -7
15 Wolania Wola Rzędzińska 17 16 4 4 9 14-29 -15
16 MKS Trzebinia - Siersza 17 12 3 3 11 16-27 -11
17 Wierna Małogoszcz 17 7 1 4 12 8-32 -24
18 Partyzant Radoszyce 17 6 1 3 13 12-44 -32
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 19 41 12 5 2 35-14 21
2 Wisła Płock 19 38 11 5 3 29-14 15
3 Zagłębie Lubin 19 38 11 5 3 30-18 12
4 Olimpia Grudziądz 19 32 9 5 5 27-23 4
5 Stomil Olsztyn 19 30 7 9 3 23-17 6
6 GKS Katowice 19 27 8 3 8 27-24 3
7 Flota Świnoujście 19 27 6 9 4 21-16 5
8 Arka Gdynia 19 26 7 5 7 23-27 -4
9 MKS Chojniczanka Chojnice 19 26 7 5 7 25-21 4
10 Sandecja Nowy Sącz 19 23 6 5 8 28-31 -3
11 Dolcan Ząbki 18 23 4 11 3 20-20 0
12 Chrobry Głogów 19 22 6 4 9 24-32 -8
13 Miedź Legnica 19 22 6 4 9 23-28 -5
14 Wigry Suwałki 19 22 5 7 7 17-21 -4
15 Bytovia Bytów 19 21 5 6 8 26-30 -4
16 GKS Tychy 19 15 3 6 10 17-31 -14
17 Pogoń Siedlce 19 15 3 6 10 17-28 -11
18 Widzew Łódź 18 9 1 6 11 12-29 -17
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Podhale Nowy Targ 15 34 11 1 3 32-14 18
2 MLKS Polan Żabno 15 30 9 3 3 30-20 10
3 Sandecja II Nowy Sącz 15 25 8 1 6 32-24 8
4 Skalnik Kamionka Wielka 15 25 8 1 6 24-18 6
6 Poprad Rytro 15 24 7 3 5 33-28 5
7 Barciczanka Barcice 15 24 7 3 5 31-21 10
8 Watra Białka Tatrzańska 14 22 6 4 4 27-20 7
9 Lubań Maniowy 15 18 4 6 5 14-16 -2
11 LKS Nowa Jastrząbka 15 16 4 4 7 25-26 -1
13 Klub Sportowy Zakopane 15 15 4 3 8 16-24 -8
14 Gorlicki Klub Sportowy Glinik Gorlice 15 14 3 5 7 14-25 -11
16 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 12 3 3 9 17-33 -16
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Cracovia II Kraków 15 40 13 1 1 58-10 48
2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 29 9 2 4 29-14 15
3 Orzeł Piaski Wielkie 15 26 8 2 5 37-21 16
4 Wiślanie Jaśkowice 15 25 8 1 6 26-30 -4
5 Proszowianka Proszowice 15 25 8 1 6 33-26 7
6 Spójnia Osiek - Zimnodół 15 23 6 5 4 18-18 0
7 Iskra Klecza Dolna 15 21 5 6 4 18-18 0
8 Wiślanka Grabie 15 20 5 5 5 21-22 -1
9 Niwa Nowa Wieś 15 20 5 5 5 11-21 -10
10 Świt Krzeszowice 15 19 5 4 6 21-26 -5
11 Halniak Maków Podhalański 15 19 4 7 4 14-15 -1
12 Jutrzenka Giebułtów 15 17 4 5 6 15-21 -6
13 Garbarz Zembrzyce 15 14 3 5 7 12-31 -19
14 Karpaty Siepraw 15 12 3 3 9 22-39 -17
15 Jałowiec Stryszawa 15 12 2 6 7 23-29 -6
16 Górnik Libiąż 15 8 2 2 11 14-31 -17
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Okocimski II Brzesko 13 31 10 1 2 47-12 35
2 Olimpia Wojnicz 13 28 9 1 3 36-15 21
3 LKS Pagen Gnojnik 13 27 9 0 4 48-21 27
4 Naprzód Sobolów 13 26 8 2 3 36-29 7
5 Jadowniczanka Jadowniki 13 24 7 3 3 46-16 30
6 LKS Macierz Lipnica Murowana 13 21 7 0 6 32-28 4
7 Dunajec Zakliczyn 13 19 6 1 6 21-21 0
8 Orzeł Dębno 13 19 5 4 4 18-25 -7
9 Zorza Zaczarnie 13 18 5 3 5 22-22 0
10 LKS Uszew 13 15 4 3 6 22-34 -12
11 LKS Tarnavia Tarnawa 13 13 4 1 8 26-37 -11
12 Dunajec Mikołajowice 13 12 3 3 7 14-27 -13
13 Korona Niedzieliska 13 9 3 0 10 20-45 -25
14 LKS Raba Niedary 13 0 0 0 13 9-65 -56
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Tuchovia Tuchów 13 31 10 1 2 46-13 33
2 Ciężkowianka Ciężkowice 13 28 8 4 1 34-21 13
3 Victoria Koszyce Małe 13 24 7 3 3 32-28 4
4 Wisła Szczucin 13 24 7 3 3 37-16 21
5 Ikar Odporyszów 13 24 7 3 3 36-24 12
6 Pogórze Pleśna 13 20 6 2 5 22-27 -5
7 LUKS Skrzyszów 13 20 6 2 5 26-20 6
8 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 13 19 5 4 4 20-19 1
9 Unia Niedomice 13 15 5 0 8 23-27 -4
10 Tarnovia Tarnów 13 15 4 3 6 31-26 5
11 Dunajec Zbylitowska Góra 13 14 4 2 7 17-30 -13
12 Termalika II Bruk Bet Nieciecza 13 12 3 3 7 19-31 -12
13 LZS Olesno 13 9 3 0 10 18-38 -20
14 Łukovia Łukowa 13 3 1 0 12 11-52 -41
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 Sokół Maszkienice 13 30 9 3 1 47-15 32
2 Olimpia Bucze 13 29 9 2 2 38-17 21
3 Tymon Tymowa 13 29 9 2 2 32-13 19
4 LKS Poręba Spytkowska 13 25 8 1 4 28-22 6
5 Strażak Mokrzyska 13 24 7 3 3 25-12 13
6 Olimpia Kąty 13 23 7 2 4 41-26 15
7 Victoria Bielcza 13 23 7 2 4 25-18 7
8 Kłos Łysa Góra 13 18 5 3 5 28-29 -1
9 Iva Iwkowa 13 16 5 1 7 38-35 3
10 Piast Czchów 13 15 5 0 8 33-44 -11
11 Victoria Porąbka Uszewska 13 14 4 2 7 32-38 -6
12 Arkadia Olszyny 13 10 3 1 9 23-40 -17
13 Iskra Łęki 13 3 1 0 12 14-56 -42
14 Spółdzielca Grabno 13 3 1 0 12 15-54 -39
LP DRUŻYNA M PKT W R P BR BIL
1 KS Żubr Gawłówek 13 36 12 0 1 40-10 30
2 KS Beskid Żegocina 13 29 9 2 2 52-24 28
3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 26 8 2 3 26-15 11
4 LKS Borkowianka Borek 13 24 7 3 3 27-21 6
5 GKS II Drwinia 13 21 6 3 4 35-17 18
6 LKS Victoria Słomka 13 21 6 3 4 32-17 15
7 Orzeł Cikowice 13 19 6 1 6 33-31 2
8 GOSiR Novi Rzezawa 13 18 4 6 3 24-19 5
9 KS Ceramika Muchówka 13 16 5 1 7 23-26 -3
10 LKS Raba Książnice 13 14 4 2 7 21-44 -23
11 KS Górnik Siedlec 13 13 4 1 8 23-26 -3
12 LKS Trzciana 2000 13 8 2 2 9 13-39 -26
13 Czarni Kobyle 13 7 2 1 10 13-44 -31
14 KS Błyskawica Proszówki 13 7 2 1 10 18-47 -29

Reklama

dołącz do nas na Facebooku

Galerie zdjęć

  • W Iwkowej rywalizowały piłkarskie szkółki
  • Dwa świąteczne dni najmłodszych piłkarzy nożnych
  • Mikołajkowy Turniej Kręglarski
  • Futsal. BSF rozbił UKS Nowiny
  • Siatkówka. Bocheńscy "strażacy" zgasili Płomień
  • Brzesko. Mikołajkowy Turniej Kręglarski
  • Bochnianie sami dla siebie Mikołajami: Contimax pokonuje wicelidera!
  • Piłka ręczna. Mecz na szczycie nie dla MOSiR-u
  • Siatkówka. Prawie jak walkower...
  • Futsal. Po 7. kolejce... BLF
  • więcej