Reklama

IV liga: Tomasz Rogóż nowym trenerem Okocimskiego Brzesko

Tuż po zakończeniu całkiem udanego dla „Piwoszy” sezonu 2018/19 (zajęli 7. miejsce z dorobkiem 43 punktów) zarząd klubu postanowił nie przedłużać umowy z trenerem Rafałem Polichtem, który prowadził zespół przez poprzednie dwa lata. Już wiadomo, że jego następcą zostanie związany wcześniej z akademią Okocimskiego trener Tomasz Rogóż.

Tomasz Rogóż to wychowanek Okocimskiego Brzesko. W czasie swojej kariery piłkarskiej reprezentował kluby takie jak Jadowniczanka Jadowniki, Sokół Borzęcin, Sokół Maszkienice, czy Okocimski II Brzesko. Jako trener prowadził natomiast Sokoła Maszkienice oraz Strażaka Mokrzyska, gdzie oprócz pierwszej drużyny odpowiedzialny była za wyniki juniorów. Z tym drugim zespołem wywalczył awans do ligi okręgowej.

Przez ostatnie pięć lat trener Rogóż pracował z młodzieżą Okocimskiego Brzesko (juniorami starszymi, juniorami młodszymi oraz trampkarzami). Prowadząc zespół juniorów starszych oraz juniorów młodszych wprowadził je do Małopolskiej Ligi Juniorów. Ta sztuka udała mu się również, gdy trenował zespół juniorów starszych Strażaka Mokrzyska.

Klub z brzeska przy okazji informuje, że w poniedziałek 8 lipca o godz. 19 na głównym boisku przy ul. Okocimskiej 34 odbędzie się pierwszy trening przed nowym sezonem. W zajęciach wziąć udział mogą wszyscy chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zespole „Piwoszy”.

Źródło: www.okocimski.com