Reklama

Piłka ręczna. MOSiR zapewni sobie dzisiaj awans?

Dzisiaj w meczu 13. kolejki II ligi piłki ręcznej, szczypiorniści MOSiR Bochnia zmierzą się w Hali Widowiskowo – Sportowej z kieleckim SMS. Początek meczu o godzinie 18.00.

Bochnianie do tego meczu przystępują jako trzecia drużyna rozgrywek, z kolei kielczanie zajmują obecnie piąta lokatę w ligowej tabeli. A w niej pięć zespołów rywalizuje o miejsce w pierwszej czwórce sezonu zasadniczego i tym samym awans do grupy mistrzowskiej. Niestety jedna drużyna z tej wyrównanej grupy obejdzie się smakiem i będzie musiała rywalizować w grupie słabszej.

Tabela:

1. Wisła Sandomierz 30 pkt
2. AGH Kraków 27
3. MOSiR Bochnia 24
4. Buskowianka 24
—-
5. SMS II ZPRP Kielce 22
6. Orzeł Przeworsk 8
7. Stal II Mielec 6
8. Politechnika Świętokrzyska 3

MOSiR Bochnia w pierwszej rundzie sezonu dostał tęgie lanie w Kielcach przegrywając aż 39-23. Dzisiejszy mecz będzie więc okazją do zrewanżowania się kielczanom oraz zapewnienia sobie awansu do wspomnianej grupy mistrzowskiej. Stanie się tak jeśli podopieczni Ryszarda Tabora pokonają SMS.

Kibiców szczypiorniaka, a szczególnie jego bocheńskiego wydania zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej na godzinę 18, aby swoim dopingiem pomogli zawodnikom MOSiR-u w osiągnięciu awansu.

Program 13. kolejki:
Orzeł Przeworsk – Buskowianka
AGH Kraków – Politechnika Świętokrzyska Kielce
Wisła Sandomierz – Stal II Mielec
MOSiR Bochnia – SMS II ZPRP Kielce