Puchar Polski. GKS Drwinia drugim finalistą

W drugim meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu PPN Bochnia GKS Drwinia pokonał w Książnicach Rabę1-4. Bramki strzelali: Roman Stepankow 45′, 91′, Dominik Pieprzyca 80′, Michał Bajda 90′ dla GKS oraz Kacper Tabor 77′ dla Raby

Bramki: Roman Stepankow 45′, 91′, Dominik Pieprzyca 80′, Michał Bajda 90′ – Kacper Tabor 77′

GKS Drwinia pokonał Rabę Książnice w meczu półfinałowym Pucharu Polski. W spotkaniu rozegranym w Książnicach przez niemal całe spotkanie przewagę optyczną mieli goście. Gospodarze oddali pole rywalom szukając okazji do kontrataku. Pierwsza połowa, która nie przyniosła wielu emocji, zakończyła sie bramką Romana Stepankowa. O losach rywalizacji zadecydował ostatni kwadrans. W 77 minucie po golu Kacpra Tabora gospodarze wyrównali. Ich nadzieje na zwycięstwo szybko jednak zweryfikował Dominik Pieprzyca, który przywrócił prowadzenie czwartoligowcom. W doliczonym czasie gry goście dwukrotnie wypunktowali Rabę i z wynikiem 1-4 zakwalifikowali się do finału Pucharu, w którym zmierzą się z Błyskawicą Proszówki.