MMP U-13 w Futsalu: Okocimski awansował do turnieju finałowego, BSF ABJ zakończył zawody na 3. pozycji

CANPACK Okocimski Brzesko będzie reprezentował nasz region na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu w kategorii U-13. Pierwszy w historii turniej w tej kategorii odbędzie się w Ustce w dniach 18-20 października. Drużyna z Brzeska zajęła 1. miejsce w turnieju eliminacyjnym grupy 5., natomiast bochnianie ostatecznie zajęli 3. pozycję i zakończyli swój udział w rozgrywkach.

Z drugiego miejsca awans wywalczyła Garbarnia Kraków. W bezpośrednim pojedynku zespoły reprezentujące nasz region zremisowały 3-3. Taki rezultat pozbawił bochnian szans na zajęcie 2. lokaty. Ekipa z Brzeska już wcześniej zapewniła sobie zwycięstwo w turnieju.