Reklama

MMP U-17: Faza pucharowa nie dla Okocimskiego

CANPACK Okocimski Brzesko na fazie pucharowej zakończył swój udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu w kategorii U-17, które odbywają się w ten weekend w Białymstoku. Prowadzona przez trenera Arkadiusza Śliwę drużyna zajęła 3. miejsce w grupie D.

Ekipa z Brzeska udanie zainaugurowała udział w turnieju, pokonując w piątek 2:1 Gwiazdę Ruda Śląska. Bramki dla zespołu zdobyli Dawid Poliszak oraz Patryk Jawień. Drugi dzień zmagań nie potoczył się już jednak po myśli Okocimskiego. Najpierw przegrał 1:3 Red Dragons Pniewy. Jedyną bramkę dla ekipy z Brzeska w tym spotkaniu zdobył Dawid Poliszak. W ostatnim meczu, aby zwiększyć swoją szansę na wywalczenie awansu, w ostatnim meczu powinni pokonać najsłabszą w grupie drużynę SMS Słupsk Kamienica Królewska. Tego zadania nie udało się jednak zrealizować, ponieważ spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla Okocimskiego zdobyli Marcel Kubala oraz Oliver Okas.

Drużyna z Brzeska nadal mogła awansować, ale w ostatnim meczu pewni awansu Red Dragons nie mogli ulec Gwieździe. Zespół z Rudy Śląskiej zdołał jednak wygrać ten pojedynek 3-2 i to on zajął 1. miejsce w grupie.

CANPACK Okocimski wystąpił w składzie: Konrad Augusty, Kacper Ciuruś, Piotr Pitaś, Wiktor Włodek, Marcel Kubala, Iwo Cichostępski, Hubert Smulski, Oliver Okas, Patryk Jawień, Igor Uryga, Radosław Curyło, Kamil Hebda, Dawid Poliszak, Karol Kliś. Trener: Arkadiusz Śliwa.