Piłka ręczna II liga. MOSiR Arcom Bochnia wygrywa w Katowicach

492 0

Początek meczu, który rozpoczął się z 20 minutowym opóźnieniem, nie był zbyt udany dla bocheńskich szczypiornistów. Po 4 minutach podopieczni Ryszarda Tabora przegrywali 4:1, a po kolejnych 3 już 7:2. Jednak jak się okazało były to złe miłego początki.

Od 8 minuty bochnianie zaczęli popełniać mniej błędów oraz dominować na parkiecie. Taki obraz wydarzeń nie zmienił się do końca meczu. Po pierwszej połowie 16:18 dla MOSiR ARCOM Bochnia.
Druga połowa toczyła się już wyłącznie pod dyktando gości. W 44 minucie przewaga bochnian wynosiła nawet 10 bramek.

Według trenera Ryszarda Tabora MOSiR ARCOM Bochnia zagrał jednak gorzej niż w poprzednim meczu z Bytomiem, co miało być spowodowane faktem, iż Imiołek i Karwowski grali z grypą .

Trener Tabor tak scharakteryzował katowiczan: AZS Katowice to zespól, który zaczął dopiero treningi, jednak z meczu na mecz będzie mocniejszy. Nie powinien jednak zagrozić czołówce 2 ligi. Są mocni pod względem fizycznym, ale pamiętajmy, że nie zawsze warunki fizyczne decydują. Szkoleniowiec wyróżnił ze swojej drużyny Pacha (9 goli) i Pamułę (5 bramek).

Bramki dla MOSiR ARCOM: Imiołek 1, Karwowski 3, Wala 3, Zubik 7, Wełna 5, Pach 9,Pamuła 5,Rakoczy 3