Piłka ręczna. MOSiR Arcom rozbity w Tarnowie

406 0

Jedynie przez pierwsze dwanaście minut gra była wyrównana i dawała jakiekolwiek nadzieje na uzyskanie korzystnego rezultatu dla podopiecznych Ryszarda Tabora. Z czasem jednak górę wzięła lepsza organizacja gry tarnowian, którzy wypunktowali błędy MOSiR-u strzelając wiele goli po szybkich atakach. Po przerwie, która zakończyła się ośmiobramkowym prowadzeniem gospodarzy, przewaga bramkowa zespołu Marcina Ogarka nadal rosła, mimo, że na boisko wprowadził zmienników. Mimo ambitnej gry, niestety znów bochnian zawodziła skuteczność, spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem tarnowian 45-28.

Control Process Tarnów: Nowak. Barnaś, Szostak – Dereń 1, Dutka 5, Siedlik 4, Kuroś 5, Grzesik 3, Niedojadło 2, Michalik 11, Sygnarowicz 1, Bujak 1, Bieś 2, Janas 9, Sokół 1, Hudzik

MOSiR Arcom Bochnia: Węgrzyn, Skrzyniarz, Serwatka – Imiołek 2, Katwowski 2, Wąsik 2, Wala 2, Zubik 6, Wełna 5, Kokosza, Pach 6, Pamuła 1,Piątkowski 1, Wrona, Tacik 1, Baluk