IV liga. Bocheński KS gromi, jak na lidera przystało

392 0

BKS: Piątek – Marut(15Nowak)(44Motak)Gawłowicz, Piech, Rachwalski – Czapeczka, Goryczko, Siwek,Kaczmarczyk,Więsek, Zubel.

Bocheński pojechał do Grybowa w roli faworyta. Już od pierwszych minut uwidoczniła się przewaga BKS. W 9 minucie Gawłowicz stanął przed wyśmienitą okazją ale niznacznie chybił.
Gdy wydawało się że bramka dla Bocheńskiego jest tylko kwestią czasu gospodarze po dośrodkowaniu z okolic pola karnego i strzale głową wyszli na prowadzenie. Była to w zasadzie jedyna groźna akcja w całym meczu na którą pozwoli defensorzy BKS.

Podrażniony lider z Bochni ruszył z impetem do odrabiania strat i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 20 minucie piękną trójkową akcję Więsek, Siewek, Zubel wykończył ten ostatni i było
1-1.

Od tego momentu bochnianie kontrolowali już wydarzenia na boisku do końca meczu. W 36 minucie kolejna składna akcja z gatunku „stadiony świata”. Znowu akcja w trójkącie Rachwalski, Siwek i Zubel zdobywa swoją drugą bramkę, w tej akcji piłka chodziła jak po sznurku.

Po przerwie Bocheński grał już koncertowo, żelazna defensywa, połączona z przemyślanymi akcjami pomocników zwłaszcza Siwka plus bardzo skuteczni tego dnia Zubel, Wiesek, Strach i Mikulski dała okazałe zwyciestwo 6-1.

Tym meczem Bocheński dał jasny sygnał rywalom, że jest jednym z głównych kandydatów do awansu.