Piłka nożna: Wyniki drużyn młodzieżowych

377 0

MOSiR Bochnia – młodziki

Hutnik Kraków – MOSiR Bochnia 2-2 (2-0)

bramki dla MOSiR-u: Burek, Pietrzyk 52′

Po emocjonującym i pełnym walki meczu bocheńska drużyna młodzików zremisowała z Hutnikiem Kraków 2-2.

Pierwsza połowa to przewaga Hutnika, którzy w tym okresie zdobyli dwie bramki. W 22 minucie mocne podanie po ziemi w pole karne skierował jeden z napastników Hutnika, a bochnianie sami sobie wbili futbolówkę do bramki. W 27 minucie padła najładniejsza bramka spotkania. Piękną centrę z prawej strony skutecznie z woleja wykończył zawodnik Hutnika, umieszczając piłkę w samym okienku.

Druga połowa to pogoń gości, którzy dzięki swojej postawie i odważnej grze doprowadzili do remisu. Najpierw Burek w 47 minucie po wymianie piłki z Pietrzykiem mocnym strzałem pod poprzeczkę dał kontaktową bramkę. Pięć minut później centrę Burkowicza na gola zamienił Pietrzyk.

W zaległym spotkaniu ligowym MOSiR Bochnia pokonał w ubiegłą środę na własnym stadionie Dąbrovię Dąbrowa Tarnowska 3:0 (2:0).

Po siedmiu rozegranych kolejkach młodzicy MOSiR-u Bochnia zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W następnej kolejce podopieczni Janusza Piątka zmierzą się w Bochni z Jadwigą Kraków. Początek meczu w niedzielę, 23 września o godzinie 10.00.

MOSiR Bochnia – trampkarze

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie trampkarzy MOSiR-u Bochnia z Unią Tarnów jakie rozegrano w ramach 7 kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Podopieczni Marcina Leśniaka dzięki zdobyciu w tym meczu jednego punktu przesunęli się na 11 miejsce w tabeli. Obecnie mają w dorobku cztery oczka.

O powiększenie swojego dorobku punktowego młodzi futboliści z Bochni powalczą w najbliższej kolejce w Muszynie z Popradem. Spotkanie ósmej serii gier pomiędzy tymi zespołami zaplanowano na niedzielę, 23 września na godzinę 11.00.

BKS Bochnia – juniorzy młodsi

Juniorzy młodsi BKS-u w ubiegłym tygodniu zmierzyli się na własnym stadionie z Cracovią Kraków. Gracze z Bochni ulegli w tym spotkaniu rywalom 0:4, ale przez większą część meczu toczyli z bardziej znany przeciwnikiem wyrównaną walkę.

BKS Bochnia w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych zajmuje po sześciu kolejkach siódme miejsce z dorobkiem 8 punktów. Przed zawodnikami BKS-u teraz bardzo trudne wyjazdowe starcie z Hutnikiem Kraków, które w sobotę, 22 września o godzinie 10.00 rozegrane zostanie na jednym z obiektów na Suchych Stawach.

BKS Bochnia – juniorzy starsi

Porażką 0:1 z SMS-em Kraków zakończyło się spotkanie juniorów starszych BKS-u w ramach 7 kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Podopieczni Sławomira Zubla stracili bramkę na początku drugiej połowy i pomimo szaleńczych ataków w końcówce spotkania nie udało im się chociażby doprowadzić do remisu.

Po tej porażce zespół z Bochni w stawce 16 drużyn zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 4 punktów. O poprawę tego dorobku bochnianie powalczą w dniu dzisiejszym z Garbarnią w Krakowie. Mecz o godzinie 16.00.

Szreniawa Nowy Wiśnicz, Trzciana – I ligi juniorów TOZPN

W ubiegłym weekend z dwóch drużyn regionu bocheńskiego występujących w I lidze juniorów starszych TOZPN na boisku zaprezentowała się tylko Szreniawia, ale za to dwukrotnie. Podopieczni trenera Marcina Manelskiego najpierw w sobotę zremisowali z Wolanią Wola Rzędzińska 2:2, a w poniedziałek ulegli Tuchovii 1:3. Trzciana swój mecz przełożyła.

Po sześciu rozegranych kolejkach wiśniczanie plasują się na szóstej pozycji z dorobkiem 10 punktów. Trzciana jest przedostatnia mając na koncie 3 punkty.

Źródło: Dziennik Polski, mosir.bochnia.pl, sportowetempo.pl, własne