BALK. Czy rozgrywki zakończą się przed czasem?

489 0

Mecz Symetrii z Dankanem ( 68:58) był bardzo wyrównany i zacięty. Przełomowym momentem spotkania była III kwarta wygrana przez Symetrię 10 punktami.

Mecz lidera rozgrywek Lex Team Tarnów z Naleśniqami rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem. Od początku spotkania Naleśniqi uzyskały przewagę i kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Pod koniec III kwarty zawodnik z Tarnowa D. Szewczyk otrzymał przewinienie techniczne a następnie dyskwalifikację z meczu. Zawodnicy z Lex Team niezadowoleni z takiej decyzji sędziego odmówili dalszej gry i opuścili parkiet! W związku z czym sędzia ogłosił walkower na korzyść Naleśników.

Postawa drużyny z Tarnowa pozostawiła pewien niesmak wśród pozostałych zawodników i kibiców.
Jeżeli zespół z Tarnowa wycofa się z rozgrywek, pozostaną w nich tylko 3 zespoły. Co wtedy? Jeśli zespół z Tarnowa wycofa się z rozgrywek, to w najbliższą sobotę rozegramy ostatnią kolejkę BALK – powiedział nam opiekujący się tymi rozgrywkami Krzysztof Kieroński. W nowym roku planujemy rozegranie jeszcze pucharu BALK-u – dodał Kieroński.