Piłka ręczna. Remis w derbach Małopolski. Wanda – MOSiR 21:21

511 0

Pierwsza połowa nie zaczęła się najlepiej dla podopiecznych Ryszarda Tabora. Po kilkunastu minutach bochnianie przegrywali 7-2. Zaordynowany przez szkoleniowca MOSiR-u „czas” wytrącił jednak z uderzenia gospodarzy i pozwolił do końca pierwszej odsłony odrobić straty do krakowian.

W drugiej odsłonie tego bardzo emocjonującego spotkania, gra była bardzo wyrównana. To jednak MOSiR częśćiej wychodził na jedno- i dwubramkowe prowadzenie. W ostatniej minucie meczu, przy stanie 21-21 piłkę meczową mieli jednak krakowianie, którzy na 20 sekund przed końcem sportkania nie wykorzystali rzutu karnego (strzał w słupek).