Piłka ręczna. Mieli siły tylko na I połowę. MOSiR przegrywa z Zagłębiem

Składy (w nawiasie liczba bramek):
MOSiR ARCOM Bochnia: Węgrzyn, Serwatka – Imiołek (1), Karwowski (5), Najuch (7), Pach (1), Pamuła (1), Miguel Sanz (1), Wrona, Tacik, Baluk, Spieszny (1), Kokoszka, Piątkowski, Wąsik
SPR Zagłębie Sosnowiec: Kokot, Orłowski – Hartel (10), Krzepkowski, Kulka (6), Fudali, Milewski, Buczyński, Przybyła (5), Mentel (2), Bugajski, Kruczek (1), Borowiec, Rybaczyk (2), Szlinger (5)
Kary: MOSiR 6 min. – Zagłębie 4 min.

Pierwsza bramka w meczu padła dopiero w 3 minucie gry. Zdobyli ją goście, do których należała inicjatywa w pierwszych minutach meczu, czego efektem było ich prowadzenie 5-1 po 10 minutach gry. W tym momencie trener Ryszard Tabor poprosił o czas. Jak się potem okazało była to dobra decyzja , gra gości jakby się zacięła, przez kolejne 10 minut nie zdobyli oni ani jednej bramki, z kolei zawodnicy z Bochni zaczęli stopniowo odrabiać straty i w 19 minucie wyszli na prowadzenie 7-5. Bochnianie prowadzenie utrzymali do końca pierwszej połowy, schodząc na przerwę przy wyniku 10-9. W pierwszej części dobre zawody rozgrywali Tomasz Węgrzyn, który kilkakrotnie swoimi świetnymi interwencjami uchronił MOSiR przed stratą gola. W polu natomiast po raz kolejny ciężar gry na siebie wziął Adrian Najuch.

Jak się potem okazało prowadzenie 10-9 było ostatnim w tym meczu prowadzeniem drużyny gospodarzy, która drugą połowę zaczęła od szybkiej straty trzech bramek. Na dodatek w 39 minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Tomasz Węgrzyn, który został trafiony piłką w twarz. W jego miejsce wszedł Krzysztof Serwatka. Niestety nie była to jedyna kontuzja odniesiona przez gracza z Bochni w tym meczu. Urazu doznał także Maciej Imiołek. W kolejnych minutach meczu widać było coraz większe zmęczenie gospodarzy, którzy grali bardzo nieskutecznie w ataku (tylko cztery rzucone bramki w ciągu 25 minut), a gra wysoką obroną kosztowała ich wiele sił. Zawodnicy Zagłębia skrzętnie ten fakt wykorzystali prowadząc w 54 minucie 19-13. MOSiR rzucił w końcówce jeszcze 3 bramki, ale zmęczenie nie pozwoliło zbliżyć się do skutecznie grających zarówno w obronie jak i w ataku gości. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 17-22.