Piłka młodzieżowa. Remis MOSiR-u z Unią i wygrana z Zatorzanką

497 0

REMIS Z UNIĄ TARNÓW

W sobotę 28 września młodzicy MOSiR Bochnia w ramach małopolskiej ligi zmierzyli się w Tarnowie z Unią, z którą zremisowali 2:2. Wychowankowie Krystiana Steca zapewne czuli niedosyt, ponieważ do połowy spotkania to oni prowadzili 2:0.
UNIA Tarnów – MOSiR Bochnia  2-2 (0-2)
12 min – 0-1 DeLorme Kamil asysta Burek Dawid
26 min – 0-2 Janas Adrian asysta Burek Dawid
50 min – 1-2 bramka dla gaspodarzy
57 min – 2-2 bramka dla gospodarzy

MOSiR reprezentowali: Smoleń, Zwieńczak, Burek, Cieśla, DeLorme, Dymura, Gałek, Janas, Kleszcz, Matras, Rachfalik, Stec, Brzegowy, Padowski, Buczek.

HONOROWY GOL Z OLESNEM

Nie powiodło się drużynie, która bierze udział w rozgrywkach tarnowskiej I ligi trampkarzy. Zawodnicy Marcina Leśniaka przegrali z Olesnem 1:3. Honorowego gola dla bochnian zdobył Biernat.

LZS Olesno – MOSiR Bochnia 3-1 (2-0)

Skład: Biernat – Szymonik, Majewski, Całka, Ćwik, Pałkowski, Mazur, Machaj, Grzyb, Lekki, Mach po przerwie grali: Dębosz, Filipczyk, Chlebek.

W MAŁOPOLSKIEJ TRAMPKARZE POKONUJĄ ZATOR

W wyjazdowym meczu trampkarze MOSiR Bochnia pewnie pokonali Zatorzankę Zator 3-1. Mecz od początku przebiegał pod dyktando młodych bochnian, którzy nie potrafili udokumentować tego bramkami. Udało się za to gospodarzom. Ich pierwsza ofensywna akcja w 14 minucie zakończyła się wykorzystaną sytuacją sam na sam. MOSiR szybko odpowiedział i w przeciągu trzech minut objął prowadzenie. Najpierw do remisu doprowadził Tabor, a chwilę później po ładnej akcji Chlebek skorzystał z asysty Matlęgi. Do przerwy MOSiR zdobył jeszcze dwie bramki, ale nie zostały uznane przez arbitra, gdyż strzelający zawodnicy znajdowali się na spalonym. Po przerwie padła tylko jedna bramka, kiedy to Burkowicz skutecznie dobił strzał Matrasa. MOSiR wygrał zasłużenie, prezentując się z dobrej strony. Młodzi piłkarze stwarzali wiele ciekawych sytuacji , w których brakowało odpowiedniego wykończenia

Zatorzanka Zator – MOSiR Bochnia 1-3 (1-2)
Zator: 14’
MOSiR: 19’ Tabor asysta Chlebek, 22’ Chlebek asysta Matlęga, 61’ Burkowicz

Skład bocheńskiego zespołu: Seweryn – Kazek, Kocot, Korta, Czerwiński, Matlęga, Juszczak, Palej (55’ Matras), Burkowicz, Chlebek (36’ Palonek), Tabor.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA

5 października, sobota
Już w sobotę 5 października drużyna trampkarzy zaprasza na mecz małopolskiej ligi z Wieczystą Kraków. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 na stadionie przy ul. Parkowej.
W tym samym miejscu o godz. 12.00 zmagania rozpoczną młodzicy, którzy gościć będą w ramach wojewódzkiej ligi Sandecję Nowy Sącz.

Również w sobotę drugi zespół trampkarzy rozegra 10 kolejkę tarnowskiej I ligi trampkarzy na wyjeździe z Dąbrovią Dąbrową Tarnowską.

7 października, poniedziałek

Tuż po niedzieli na swój mecz zapraszają chłopcy, biorący udział w rozgrywkach klasy młodzików. Na bocheńskim stadionie gościć będą w ramach V kolejki Promień Mikluszowice. Początek meczu o godz. 16.00.