Futsal Bochnia. Corleone zapewnili sobie awans do II ligi

561 0

Lider dopisał kolejne trzy punkty tym razem pokonując Serwinowski Kuchnie. Wynik długo pozostawał sprawą otwartą. Dopiero trafienie na 2-0 z 39′ ostatecznie przesądziło o podtrzymaniu wyśmienitej serii dziesięciu zwycięstw z rzędu Corleone.

Drugi w tabeli jest zespół Mikołaja zmierzył się z Płomieniem. Już po 8 minutach wicelider mógł cieszyć się z prowadzenia 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem bochnian 9-3.

Miało być łatwo i przyjemnie – tak spotkanie z BSF U-16 zapowiadali – pół żartem pół serio oczywiście – zawodnicy z Gomeco.pl Wszystko za sprawą Marcina Kaczmarczyka zawodnika Gomeco, na co dzień prowadzącego zespół młodzieżowy BSF. Okazało się, ze na boisku nie było żadnych sentymentów. „Młodzi” do przerwy rozbili „starych” aplikując im aż 6 goli. Trzy gole dla BSF zdobył Jakub Szymański. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-2.

Od mocnego uderzenia rozpoczęła się konfrontacja Stoprocent z Beaversem. Szybkie trzy ciosy zadali ci drudzy wychodząc już w 5 minucie na prowadzenie 3-0. Minutę później gola zdobył zespół Stoprocent, który tuż po przerwie dorzucił kolejne trafienie. Ostatecznie Beaversi strzelili czwartą bramką, która ustaliła wynik konfrontacji.

Póki co udziału w przyszłorocznej II lidze pewny może być zespół Corleone – już zapewnił sobie awans – na 4. kolejki przed końcem sezonu. Blisko promocji jest ekipa Mikołaja Bochnia. Na dwanaście możliwych do zdobycia punktów ma aż 7 „oczek” więcej od trzeciego Gomeco.pl. Na czwartym miejscu, ze stratą 1 punktu do Gomeco plasuje się Stoprocent.

Płomień Mikluszowice 3:9 (1:5) Mikołaj Bochnia
Bramki: Adrian Kurek 9′, 28′, Adrian Szczygieł 32′ – Jan Kubat 2′, 8′, Michał Kubat 5′, 21′, Rafał Zieliński 10′, 28′, Andrzej Drzazga 14′, Arkadiusz Dedo 22′, 24′.

Corleone Bochnia 2:0 (1:0) Serwinowski Kuchnie