III liga. BKS utrzymał dystans nad Górnikiem Libiąż

427 0

Górnik – BKS 2-2 (1-0)
Bramki: ?, ? 86′ – Stokłosa, Łyduch
BKS: Czapla – Lewicki (Wasyl 70′), Mazur, Kret, Kasprzyk – Górecki (60′ Stokłosa), Furtak, Szkotak (88′ Dobranowski), Łyduch, Siwek (81′ Majka), Zubel.

Po meczu słyszeliśmy takie opinie, że Libiąż stworzył półtorej sytuacji, a strzelił dwie bramki. Coś w tym jest – mówił po meczu w Libiążu trener BKS – Marcin Manelski. Do przerwy przegrywaliśmy 0-1. W przerwie muselismy powiedzieć sobie kilka mocnych słów i chyba to zaskutkowało. Po zmianie stron ruszyliśmy na gospodarzy i uzyskaliśmy znaczną przewagę. Bramkę na 1-1 strzelił bezpośrednio z wolnego Tobiasz Stokłosa. Prowadzenie dał nam z koeli Mariusz Łyduch. W zasadzie wydawało nam się, że złapiemy rywala. Niestety w 86 minucie desperacka akcja Górnika zakończyła się bramką. Byliśmy blisko, ale z drugiej strony jestem zadowolony, gdyż utrzymaliśmy przewagę nad Górnikiem. Zdobyliśmy ważny punkt zwłaszcza w kontekście innych rozstrzygnięć[wygrana Nidy z Granatem, Wisły z Łysicą – przyp. MK]. Okazuje się, że na wiosnę każdy będzie mógł wygrać z każdym.