Sparingi czwartoligowców. Zwycięstwa GKS i Rylovii, porażka BKS

GKS Drwinia – Gdovia 4-0 (1-0)
Bramki: testowany IV, Rynduch, testowany VI, G. Mikler
Gdovia: ?
GKS: Piątek (46′ test I) – Śliwa, Tomala (46′ testowany II), Kular (65′ Tomala), G. Mikler – Kaczmarczyk (46′ Buczek), testowany III, testowany IV (46′ Kaźmirek), Rynduch, testowany V – kołodziej (46′ testowany VI).

GKS w swoim trzecim sparingu odniósł trzecie zwycięstwo i po raz kolejny wyraźną różnicą bramek. Klub z Drwini testuje cały czas szóstkę zawodników, którzy najprawdopodobniej w komplecie zwiążą się z beniaminkiem umowami.

Wolania – BKS 5-0 (1-0, 3-0)
Bramki: Szatko 12′, Tadel 56′, Jasiak 58′, Tubek 66′, Bielak 87′-k.
WOLANIA I Tercja: Mikrut, Cabała, Ł.Wilk, Krupa, Szczerba, Ślęzak, Szatko, K.Wilk, Tubek, Ciesielski, Biały
WOLANIA II Tercja: Mikrut(45 Sołtyk), K.Barwacz, Szosta, Krupa, Ciochoń, Tadel, Ślęzak, Tarczoń, Szkotak, Jasiak, Cabała
WOLANIA III Tercja: Sołtyk, Majerczyk, Baruch, Bańdur, Tubek, M.Jurczyk, K.Jurczyk, Bielak, M.Barwacz, Szatko, Bezkosty
BKS Bochnia: Szydłowski (46′ Jaszczyński) – testowany, testowany, Mazur, Bukowiec – testowany, Fortuna, Siwek, testowany, Styrna – Zubel.

Bocheński KS rozegrał pierwszy mecz kontrolny, wcześniejsze planowane spotkania były odwoływane. Bochnianie zagrali wczoraj w Woli Rzędzińskiej z beniaminkiem III ligi – Wolanią i przegrali 5-0. Spotkanie rozgrywane było w tempie trzech tercji po 30 minut każda. W zespole gości zagrało łącznie 14 zawodników. W zdecydowanej większości to piłkarze testowani. Z naszych informacji wynika, że wkrótce na treningach bocheńskiego czwartoligowca pojawić się mają kolejni zawodnicy.

Rylovia – Sokół 8-2
Bramki: ? – Tomczyk 2
Rylovia (wyjściowy skład): K.Baran – Stawarz, Testowany I, Stachowicz, Motylski, Testowany II, Smęda, Pietrzak, J.Baran, Greń, Testowany III
Sokół Maszkienice: Grzesik – Chmielarz, Zawada, Płachno, Widło, Stolarczyk, Pająk, Bury, Szabat, Tomczyk, Kaczor grali także: Zydroń, Golonka, A.Węgrzyn, Kubala

W piątek Rylovia podejmowała Sokoła Maszkienice. Czwartoligowcy odnieśli przekonujące zwycięstwo pokonując zespół z A-klasy 8-2. W Sokole zagrał nowo pozyskany obrońca – Adam Zawada, który poprzedni sezon spędził w Sokole Borzęcin.

Źródło: sokolmaszkienice.futbolowo.pl, lkswolania.pl, własne