Trampkarze
MOSiR – Unia I 1-4 (1-2)
Bramki: Palonek 17′ – 18′, 34′, 37′, 56′
MOSiR: Seweryn- Matras Paweł (60′ Kowalczyk), Nagrodzki, Korta, Burek (Szot), Matlęga, Matras Piotr, Burkowicz , Palonek, Kamieniecki, Gumuła (50′ Augustyn)

W ramach 2. kolejki Tarnowskiej Ligi Trampkarzy, w środę 20 sierpnia 2014r., I zespół MOSiR-u na własnym boisku uległ 1-4 Unii I Tarnów. W pierwszej połowie meczu prowadzenie dla MOSiR-u uzyskał Palonek, jednak już minutę później Unia wyrównała. Na sekundy przed przerwą tarnowianie objęli prowadzenie. W drugiej połowie dwukrotnie trafiali goście i w rezultacie odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Porażka nie załamała jednak młodych piłkarzy z Bochni. Spowodowała jedynie, że jeszcze bardziej przyłożyli się do treningów– mówi trener Janusz Piątek- przed nimi kolejne spotkania.

W sobotę bochnianie wyciągnęli wnioski z porażki z Unią i pokonali w 3 kolejce rozgrywek Tuchovię aż 13-0. W całym meczu przewagę posiadali młodzi bochnianie, którzy konsekwentnie i efektywnie dążyli do powiększania swojego dorobku bramkowego. Już po pierwszej połowie prowadzili 8-0, a grą w drugiej połowie meczu przypieczętowali zwycięstwo kilkoma dodatkowymi bramkami.

W tym meczu sprawdzili się wszyscy zawodnicy, którzy raz po raz składnymi akcjami nękali bramkarza gospodarzy
– mówi trener Janusz Piątek.

Tuchovia – MOSiR 0-13
Bramki: Palonek 7′ (asysta Matras Piotr), 20′ (asysta Matras Piotr), 25′ (asysta Gumuła), Gumuła 9′ (asysta Matras Piotr), 32′ (asysta Palonek), Palonek 17′ (asysta Kamieniecki), 50′ (asysta Nagrodzki), Matlęga 27′ (asysta Burkowicz), Burkowicz 28′ (asysta Matras Paweł), 64′ (asysta Kamieniecki), Burek 57′ (asysta Nagrodzki), Nagrodzki 68′ (asysta Kamieniecki), Augustyn 70′ (asysta Matras Paweł).

MOSiR: Seweryn- Matras Paweł, Nagrodzki, Korta, Szot, Matlęga ( 52min Wiercioch), Burkowicz, Kamieniecki, Matras Piotr (52min Augustyn), Palonek (52min Dudziak) , Gumuła (45min Burek)

W najbliższą sobotę 30 sierpnia 2014r. mecz wyjazdowy z Tarnovią II Tarnów a kilka dni później, w środę 3 września 2014r. na własnym boisku z zespołem „Termalica Bruk-Bet” Nieciecza .

Młodzicy
MOSiR Bochnia – Unia I Tarnów 4 – 3

I drużyna Młodzików MOSiR-u Bochnia , której trenerem jest Mateusz Fortuna, od zwycięstwa rozpoczęła rozpoczęła swoje rozgrywki. W ramach I Tarnowskiej Ligi Okręgowej rozegrali mecz 2. kolejki z I drużyną Unii Tarnów wygrywając to spotkanie 4 : 3. Mam nadzieję, że ta wygrana – mówi Mateusz Fortuna – doda nam skrzydeł i każdy kolejny mecz rozegramy w tak pięknym stylu.

Słowa szkoleniowca znalazły potwierdzenie w minioną sobotę, kiedy to bocheńscy młodzicy pokonali aż 8-0 Piast Czchów.

Piast Czchów – MOSiR BOCHNIA 0:8 (0:4)
Bramki: Pałkowski 10′(asysta Rybak), 32′, 48′, Mazanek 14′ (asysta Wolak), Mazanek 20′ (asysta Cieśla), 38′, Kleszcz 25′, Wolak 42′ (asysta Rachfalik).
MOSiR: Orlik- Rachfalik, Cieśla, Żyłka – Kleszcz, Pałkowski, Rybak, Wilk – Wolak, Śmiałek, Sokalski, Mroczek, Ćwik, Ścisło, Mazanek
Już schodząc z boiska po pierwszej połowie meczu podopieczni MOSiR-u wygrywali mecz przewagą czterech bramek, kolejne cztery bramki padły w drugiej połowie meczu. W efekcie bocheńscy piłkarze pokonali swoich rywali 0 : 8.

Drugie drużyny trampkarzy i młodzików przygotowują się do sezonu. Pierwszy mecz rozgrywek ligi młodzików już 2 września. Mała zmiana nastąpiła w terminarzu II drużyny trampkarzy MOSiR Bochnia, która pierwsze mecze rozegra dopiero w drugiej połowie września a nie tak jak wcześniej planowano 30 sierpnia.

Źródło: MOSiR Bochnia