Bramki: Robert Tkocz 6′, Mateusz Mazurek 64′, Tomasz Wawrzyniak 88′
żółte kartki: Tkocz, Mielnik, Gałecki – Bryła, Guja, Hłuszko.
czerwona kartka: Michał Guja w 52′ za drugą żółtą
Rozwój: Bartosz Soliński – Damian Mielnik, Przemysław Gałecki, Przemysław Szymiński, Łukasz Winiarczyk – Mateusz Mazurek (88′ Bartosz Nowotnik), Damian Gacki, Szymon Kapias (90′ Konrad Niedzielski), Robert Tkocz (80′ Tomasz Wawrzyniak), Przemysław Szkatuła (64′ Sebastian Gielza) – Tomasz Wróbel.
Okocimski: Aleksander Kozioł – Sylwester Tokarz, Radosław Jacek, Arkadiusz Ryś, Aleksander Ślęczka – Patryk Bryła (67′ Wojciech Wojcieszyński), Arkadiusz Lewiński, Michał Guja, Taras Jaworski (54′ Wojciech Dziadzio), Kamil Białkowski (46′ Sani ) – Jurij Głuszka (78′ Daniel Duszyk).

Na początek trochę statystyk: Okocimski nie strzelił gola już od pięciu kolejek, nie wygrał od sześciu, a ostatnie dwa mecze przegrał w stosunku 0-3. Po meczu w Katowicach zapytany przez reporterów trener brzeszczan Darisuz Siekliński odparł, że owszem jego zespół jest w dołku, ale dopiero kolejne spotkanie z Nadwiślanem Góra pokaże jak bardzo jest głęboki.

Spotkanie z Rozwojem zaczęło się dla Okocimskiego fatalnie. Już w 6 minucie uderzał Tomasz Wróbel, ale na tyle niedokładnie, że z uderzenia wyszło kluczowe podanie zamienione na bramkę przez Roberta Tkocza. Przez pierwsze 45 minut „Piwosze” skutecznie blokowali dostęp do swoje bramki licząc, że konsekwentną grą znajdą w końcu sposób na stworzenie bramkowej okazji. I takie pojawiły się tuż po zmianie stron. Zabrakło niewiele, centymetrów, aby piłka zamiast w poprzeczkę po strzale Michała Gui wpadła do siatki. Chwilę potem pechowy strzelec otrzymał drugą żółtą kartkę i szanse na odrobienie strat drastycznie się zmniejszyły.

Co gorsza do ataków ruszyli gospodarze, a może to po prostu upadła wiara w końcowy sukces brzeszczan. Rozwój stworzył sporą ilość sytuacji, a podwyższył prowadzenie w 64 minucie. Kolejną asystą pochwalił się Wróbel, a do siatki trafił wypożyczony z GKS-u Katowice Mateusz Mazurek. Strzelona bramka nie zatrzymała zapędów gospodarzy. Atakowali dalej, a wprowadzony po przerwie Sebastian Gielza mógł ustrzelić hat-tricka. Na szczęście w bramce „Piwoszy” z bardzo dobrej strony pokazał się Aleksander Kozioł, który wielokrotnie uratował gości przed stratą bramki. Jednak i on byłby bezradny, gdyby w końcówce meczu Wróbel trafił zamiast w słupek do siatki. W 88 minucie Rozwój strzelił trzecią bramkę po skutecznym strzale innego rezerwowego Tomasza Wawrzyniaka.