Piłka młodzieżowa. MOSiR dwukrotnie rozbił tarnowską Iskrę

478 0

Trampkarze

Bochnianie od początku meczu dominowali, stwarzając raz po raz zagrożenie pod bramką przeciwnika. Do przerwy MOSiR prowadził 9-0, a po przerwie zawodnicy z Bochni strzelili 6 bramek, tracąc jedną i ostatecznie wygrywając 15-1. Jednak radość z wyniku przyćmiła kontuzja w ostatniej akcji Wiktora Kocota. Niestety to kolejne złamanie w drużynie. Wcześniej kontuzja palca wyłączyła z gry Marcina Seweryna. Mamy nadzieje, że te kontuzje szybko się zagoją i zawodnicy czym prędzej wrócą do zajęć. Naszym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

MOSiR Bochnia – Iskra Tarnów 15 -1 (9-0)
Bramki: Piotr Matras 6′, Gumuła 9′, 31, 42′, Burkowicz 20′, 43′, Palonek 22′, 28′, 39′, Matlęga 24′, 36′, 57′, Kamieniecki 34′, Dziedzic 69′, 75 – 59′ dla Iskry.

MOSiR Bochnia: Hubert Tacik, Nagrodzki, Kocot, Smoleń (45′ Mach), Paweł Matras (45′ Majewski), Burkowicz (45′ Pałkowski), Kamieniecki (45′ Wiercioch), Piotr Matras, Matlęga, Palonek (45′ Dziedzic), Gumuła (45′ Burek).
Trenerem zespołu jest Janusz Piątek.

Młodzicy

Podobnie do bocheńskich trampkarzy grali ich młodsi koledzy. Młodzicy pod okiem trenera Mateusza Fortuny pokonali Iskrę Tarnów 9:1!

MOSiR Bochnia – Iskra Tarnów 9:1 (5:0)
Bramki: Buczek 4′, 14′ , Wolak 17′, 25′, 40′, Mazanek 22′, Kleszcz 35′ , Cieśla 50′, Żyłka 58′.
MOSiR: Orlik, Żyłka, Cieśla, Rachfalik, Buczek, Pałkowski, Rybak, Kleszcz, Wolak, Mroczek Os., Ścisło, Kłuś, Ćwik, Mroczek Al., Mazanek, Wilk.

Kolejne spotkania:

Następne mecze MOSiR rozegra 18 października na wyjeździe z Wolanią Wola Rzędzińska.

M. Kalinowski
W Bochni będzie można młodym piłkarzom kibicować 25 października, kiedy to trampkarze gościć będą zespół Victorii Bielczy (początek meczu o godz. 10.00), a młodzicy Trzciany 2000 (godz. 12.00). Spotkania planowane są na stadionie im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej.