Koszykówka. Przegrana kadetek w Nowym Targu

508 0

Aktualnie rozgrywamy ligę ze starszymi drużynami, ponieważ nasza sekcja nie ma starszej kategorii wiekowej niż rocznik 2000. Tylko jedna zawodniczka urodzona jest w roku 1999 – mówi trener bocheńskich kadetek Rafał Sroka. W tym sezonie zależy mi głównie na dobrej grze, a nie na wyniku. Na pewno to zaprocentuje w przyszłości.

Drużyna KS Gorce Nowy Targ to jeden z faworytów rozgrywek. Nasze dziewczęta nie przestraszyły się jednak starszych zawodniczek i przez całe spotkanie toczyły walkę jak „równy z równym”. Nieustępliwa gra w obronie oraz dobra skuteczność w ataku wprowadzała duże zamieszanie w szeregach gospodarzy.

Szkoda pierwszej kwarty wysoko przegranej 26 – 9 , natomiast 2 i 4 kwarta były już na bardzo dobrym poziomie. Dziewczęta pokazały, że w rewanżu stać je na wygraną – podkreśla trener bochnianek.

KS Gorce Nowy Targ – MOSiR Bochnia 68-56 (26:9,11:15,16:12,15:20)
Punkty dla MOSiR: Buczek 6, Dziadoń 8, Mazur 7, Rudnik 7, Poradowska 15, Puławska 5, Rak 8, Hudek, Rojek, Bojan, Dylowicz, Świercz – 0.

Kolejny mecz koszykarek odbędzie się dopiero 22 listopada. Wówczas w Bochni gościć będą TS Wisłę Kraków. Zapraszamy na godzinę 11.00 do Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32.