Piłka ręczna. Bocheńscy szczypiorniści odlecą rywalom w Przeworsku?

524 0

Raczej nie powinno być z tym problemu, gdyż w poprzednim sezonie zarówno w pierwszym meczu, jak i w spotkaniu rewanżowym, górą byli reprezentanci z Bochni, którzy bez większych kłopotów oszukiwali przeworskich defensorów. Wtedy padały wyniki korzystne dla bochnian – 30:18 oraz 24:31. Jak będzie tym razem? Czy coś w grze zespołu MOSiR-u szwankuje?

Były dłuższe momenty poprawnej gry, natomiast niepokoją przestoje, które nam się przytrafiły między 20. a 30. minutą i taka nonszalancja albo brak koncentracji w drugiej połowie – mówił po ostatnim meczu z AZS-em Politechniką Świętokrzyską, Ryszard Tabor. Rzeczywiście, wspomniane niedociągnięcia w grze wprowadzały chaos w poczynaniach całego zespołu, ale mimo wszystko bochnianie odnieśli zwycięstwo.

W chwili obecnej, ekipa MOSiR-u ma w dorobku trzy zwycięstwa i jedną porażkę, a obfity dorobek bramkowy, na który w największym stopniu zapracowali Kacper Król i Mateusz Zubik (obaj zdobyli po 28 bramek w dotychczasowych spotkaniach) – zagwarantował im fotel lidera drugoligowej tabeli. Fotel jest naprawdę wygodny i podopieczni trenera Tabora z całą pewnością nie zamierzają go nikomu oddać. Skoro taki jest plan, to prawdę powiedziawszy – w zasadzie nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, kto jest murowanym faworytem do zwycięstwa w meczu 5. kolejki.

Zespół z Przeworska zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i jak do tej pory zdołał zwyciężyć tylko raz – w meczu ze świętokrzyską Politechniką. Gospodarze z pewnością chcieliby poprawić swój ligowy dorobek, ale biorąc pod uwagę fakt, że bochnianie z meczu na mecz rozpędzają się coraz bardziej – to nie będzie łatwe zadanie…