Piłka ręczna młodzieżowa. Osłabieni grypą

445 0

Fatalna druga połowa zadecydowała o tym, że drużyna MOSiR-u II Bochnia uległa 16-25 UKS Spartakus Radgoszcz w meczu Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Młodzików.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 11-11 i nic nie wskazywało na to, że mecz może zakończyć sromotną porażką gospodarzy. Tymczasem po zakończeniu zawodów na tablicy wyników widniał wynik 16-25.

Trener bochnian – Łukasz Gicala nie szukał wytłumaczenia porażki w fakcie, że jego podopieczni -z rocznika 2001 rywalizują z chłopcami o rok starszymi (co w sporcie na tym etapie ma przecież duże znaczenie) , ale brakiem sił, który spowodowała choroba: (…) niestety część naszych zawodników była po grypie i w drugiej części meczu zabrakło im sił.- Po przerwie naszym chłopcom udało się zdobyć tylko 4 bramki, przeciwnikom 14.

MOSiR II Bochnia & UKS Spartakus Radgoszcz 16:25 (11:11)

MOSiR II Bochnia : Wiktor Spyrka, Krzysztof Korta, Paweł Makowiecki 4, Kamil Liszkiewicz 4, Daniel Broda, Kamil Drzazga 1, Rafał Góral 2, Jakub Jewuła 4, Maciej Grech, Maciej Woda, Jakub Sychta, Szymon Kukułka 1.

Spartakus: Piotr Ślęczkowski 4, Sebastian Leżoń, Tomasz Mazur 1, Piotr Czarnik, Dominik Giża 10, Tomasz Zieliński, Bartosz Żurawski 5, Kamil Farat 2, Bartek Małek 3.
Trener: Jacek Zawiłowicz.
Więcej zdjęć z meczu na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – -( kliknij tutaj )

Kolejne spotkanie młodzi szczypiorniści z Bochni rozegrają dopiero za dwa tygodznie – 7 grudnia. W Bochni będą wówczas gościć (w sali sportowej I LO) UMKS PMOS Chrzanów.

Źródło: MOSiR bochnia