HLM. Trampkarze MOSiR obronili tytuł

453 0

W pierwszym meczu MOSiR pokonał Trzcianę 4-0, w drugim zremisował z Tarnovią. Mecz był bardzo wyrównany, żadna drużyna nie chciała doznać porażki. Obie ekipy prezentowały się tego dnia najlepiej, ale tylko jedna mogła uzyskać awans do Finału Małopolski.

W kolejnych grach Tarnovia niespodziewanie zremisowała z Trzcianą, a MOSiR z Dąbrovią. Sytuacja ta spowodowała, że w przedostatnim meczu trzy drużyny miały szansę na wygraną. Dąbrovia która do triumfu potrzebowała zwycięstwa przegrała w końcówce i to wysoko z Tarnovią 6-0. Wynik ten spowodował, że młodzi bochnianie myśląc o pierwszym miejscu musieli wygrać różnicą 5 bramek z Okocimskim. Cel ten osiągnęli bardo szybko bo po 6 minutach prowadzili 5-0.Jednak młodzi piłkarze z Brzeska na półtorej minuty przed końcem zdobyli bramkę z rzutu wolnego, która powodowała, że o zwycięstwie decydowały by karne pomiędzy MOSiR-em i Tarnovią.

Emocji w tym dniu nie było końca ponieważ MOSiR ruszył do ataków, najpierw trafił w słupek, a na 2 sekundy przed końcem meczu kapitan bochnian Matlęga pięknym strzałem dał swojej drużynie wymagane zwycięstwo i awans do Fianłu Małopolski, który zostanie rozegrany 15 marca na sztucznej nawierzchni w Skotnikach. Najlepszym bramkarzem zwodów wybrano naszego zawodnika Marcina Seweryn. Gratulujemy młodym piłkarzom postawy i determinacji do ostatnich sekund.