Piłka młodzieżowa. Wyniki meczów MOSiR-u Bochnia

483 0

W drugiej kolejce Małopolskiej Ligi Trampkarzy MOSiR zremisował na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Chociaż prowadził już w pierwszej połowie, niestety nie udało się powiększyć przewagi, a gospodarze odrobili stratę.

Sandecja -MOSiR 2-2 (1-2)
Bramki: Kamieniecki 4′ (rzut wolny), 31′ Palonek (asysta Jastrzębski) – 19′, 52′ Sandecja

MOSiR: Seweryn – Nagrodzki, Smoleń, Korta, Matras Paweł, Matlęgla (57 minuta Szot) , Matras Piotr, Kamieniecki (68 minuta Gumuła) , Jastrzębski , Burkowicz, Palonek.

6 TS Wisła II Kraków 2 0 2-6

Młodzicy, którzy również walczą w małopolskiej lidze, odnieśli piękne zwycięstwo na wyjeździe z Unią Oświęcim 3:1.

Unia Oświęcim – MOSiR Bochnia 1:3 (1:2)
Bramki: Igor Pawela 30′ – Daniel Wolak 9′, 30′, Karol Buczek 47′

Unię reprezentowali: Duży, Wanat, Steń, Lachendro, Skwarczyński, Kamiński, Kirejczyk, Pawela, Heród ponadto Rogusz, Gandurski, Stachura, Augustyn, Zajdel, Walus, Lewandowski, Kotoński

MOSiR Bochnię: Kubas, Ścisło, Krzak, Rachfalik, Buczek, Rybak, Pałkowski, Kleszcz, Wolak, Wilk, Ćwik, Mazanek, Poznański, Walewski, Filipowicz

6 Sandecja Nowy Sącz 2 1 2-4

Nie mieli szczęścia trampkarze Marcina Leśniaka, walczący w tarnowskiej I lidze okręgowej. W piątek 17 kwietnia przegrali dość wysoko z Gromnikiem – 0:5.

Co nas czeka?

Przed nami spotkanie na bocheńskim stadionie – zapraszamy na mecz trampkarzy MOSiR Bochnia – TS Wisła II Kraków, które odbędzie się już w najbliższa sobotę 25 kwietnia. Początek o 10.00.

Młodzicy w ramach ligi wojewódzkiej najbliższy mecz rozegrają również u siebie w niedzielę 26 kwietnia. Gościć będą Akademię Piłkarską 21 Kraków. Początek spotkania o godz. 10.00

Trampkarze, grające w lidze okręgowej, również będą gospodarzami najbliższego spotkania, które planowane jest na poniedziałek 27 kwietnia. Walczyć będziemy z Dunajcem Zbilitowską Górą. Początek spotkania o godz. 17.00.

Źródło: MOSiR Bochnia