Koszykarki MOSiR 2002 na Międzynarodowym Turnieju CAN-PACK CUP w Krakowie

483 0

Wyniki:

Wisła Kraków – MOSiR Bochnia 54:49 (w kwartach: I 13:13, II 14:8, III 15:8, IV 12:20)
Zawodniczki z Bochni rozegrały dobre spotkanie, chociaż nierówne – bardzo dobre I i IV kwarta, słabsze przegrane II i III i to one zdecydowały o niewysokiej porażce. -Szkoda tego meczu, bo przy mniejszej ilości błędów i strat, a lepszej skuteczności w ataku moglibyśmy pewnie cieszyć się ze zwycięstwa – mówi kierownik sekcji piłki koszykowej i zarazem trener zespołu Witold Jodłowski.

Punkty zdobyły: Sara Marczyk 19, Emanuela Lekka 13, Gabriela Czekaj 7, Kaja Piszczek 6, Zuzanna Dziadoń 2.

UKS Trójka Żyrardów – MOSiR Bochnia 23:84 ( w kwartach: I 8:17, II 4;26, III 6:24, IV 5:17)
Zdecydowane, bardzo wysokie zwycięstwo z zespołem z Żyrardowa. Dobra, aktywna obrona, wysoka skuteczność rzutowa.

Punkty dla MOSiR-u zdobyły: Sara Marczyk 30 punktów, Emanuela Lekka 14 pkt., Gabriela Czekaj 10, Emilia Gołas 6, Klaudia Dybek 6, Zuzanna Dziadoń 4, Agnieszka Krawiec 4, Zuzanna Kierońska 4, Aleksandra Podsiadłow 4, Kaja Piszczek 2, Gabriela Leśniowska 2, Jagoda Rogusz 2.

Young Angels Kosice – MOSiR Bochnia 54:33 ( w kwartach: I 16:9, II 16:7, III 11:5, IV 12:11)

Porażka po dobrej grze z jedną z najlepszych drużyn turnieju.
Punkty zdobyły: Zuzanna Dziadoń 6 pkt., Gabriela Czekaj 4, Agnieszka Krawiec 3, Emilia Gołas 2, Emanuela Lekka 1.

Zajmując 3 miejsce w grupie bochnianki walczyły o 5 z zespołem słowackim SKBD Spisska Nova Ves.

Spisska Nova Ves & MOSiR Bochnia 69:40 (w kwartach: I 18:12, II 17:12, III 12:4, IV 21:12)

Dziewczęta bardzo ambitnie walczyły w pierwszych dwóch kwartach, kiedy jeszcze wystarczyło sił. Kiedy zabrakło sił i wiary były już tylko próby ugrania jak najlepszego wyniku.
Punkty zdobyły: Emanuela Lekka 16 pkt., Sara Marczyk 12, Gabriela Czekaj 6, Zuzanna Dziadoń 4, Klaudia Dybek 2.