II liga. T. Kulawik: ” Każdy mecz będzie ważny”

532 0

Tomasz Kulawik: Gratuluję chłopakom ambicji i walki do końca z bardzo dobrą drużyną. To ważne trzy punkty. Muszę przyznać, że Rozwój bardzo dobrze grał. To najlepsza drużyna, z jaką do tej pory graliśmy. Operowała piłką, a nie długimi podaniami; wiedzieliśmy, że ma dobrych technicznych zawodników.

Mieliśmy założenie, by od początku grać agresywnie, wysoko i spróbować coś strzelić. Przed tygodniem z Rakowem mieliśmy przez 20 minut trzy sytuacje stuprocentowe, a nie wykorzystaliśmy ich. Tym razem akurat udało się i mamy zwycięstwo. Każdy mecz będzie ważny w walce o utrzymanie. Obyśmy w każdym byli tak zaangażowani.

Od 30. minuty Rozwój grał już bardzo dobrze w piłkę, szukał bramki. Nie to więc, że zaskoczył nas po przerwie. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, więc powiedzieliśmy sobie w szatni: „jest 0:0”. Taki wynik, jaki był, jest najgorszy, bo strata gola skutkuje nerwówką. Przy 2:1 faktycznie mogło być różnie, ale chłopcy szybko się pozbierali, czego im gratuluję.

Źródło: rozwoj.info.pl, okocimski.com