Piłka młodzieżowa. Trampkarze MOSiR zatrzymani w półfinale

394 0

Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy trampkarzami Tarnovii a MOSiR-u. Podział punktów okazał się zwycięski dla bochnian, którzy dzięki temu awansowali do półfinałów Mistrzostw Małopolski. W meczu o finał spotkają się w Krakowie z AP 21

Tarnovia – MOSiR 1-1 (0-0)
Bramki: 65′ – Burkowicz 59′ (asysta Palonek)
MOSiR: Seweryn – Nagrodzki, Korta, Smoleń, Matras Paweł ,Kocot (Jastrzębski), Matlęga,, Kamieniecki , Burkowicz , Matras Piotr , Palonek.
Trener Janusz Piątek.

Pierwsza połowa była wyrównana, zawodnicy obu drużyn nie wykorzystywali swoich nielicznych okazji. W drugiej części lepiej prezentował się MOSiR, którego piłkarze nie wykorzystali czterech groźnych akcji. Dopiero w 59 minucie wrzutkę Palonka strzałem głową na bramkę zamienił Burkowicz. Gospodarze (którzy musieli wygrać, aby wyprzedzić MOSiR w tabeli) rzucili się do odrabiania strat. W 65 minucie Tarnovia doprowadziła do wyrównania, kiedy to skutecznie dobiła strzał po rzucie wolnym. W końcówce zawodnicy z Tarnowa próbowali zdobyć zwycięskiego gola, jednak nasi piłkarze skutecznie wybronili wynik i to oni cieszyli się z awansu do dalszego etapu rozgrywek.

Półfinał niestety zakończył się niepowodzeniem dla zespołu z Bochni. W rozegranym w środę meczu z Akademią Piłkarską 21 z Krakowa górą byli krakowianie, którzy pokonali zespół Janusza Piątka 2-0 i to oni zagrają w małopolskim finale trampkarzy.

Źródło: MOSiR, własne