395 0

BKS – AS Progres 5-0
Bramki: 3′ Juszczak, 18′ Juszczak, 30′ Francuz, 51′ Tabor
BKS: Seweryn (68′ Tacik) – Nagrodzki, Czerwiński, Palej (41′ Kocot), Korta, Matlęga, Juszczak, Matras (55′ Szot), Tabor (67′ Tokarz), Francuz (52′ Burkowicz), Palonek

Mecz dobrze ułożył się dla gospodarzy, którzy po 18 minutach prowadzili już 2-0 po strzałach Juszczaka. Młodzi bochnianie nie popełnili już błędu z ostatniego meczu z Cracovią (z którą prowadzili 2-0 a ostatecznie zremisowali 2-2) i do przerwy podwyższyli wynik kiedy to Tabor precyzyjnie zagrał do Francuza, a ten silnie uderzył do bramki krakowian. Progres pomimo straty bramek starał się odrobić wynik dobrze organizując swoją grę i tworząc przewagę na bokach jednak dobrze działała tego dnia bocheńska defensywa. W drugiej połowie BKS przyśpieszył czego efektem był gol Tabora po podaniu Palonka. Bramka ta uspokoiła poczynania obu drużyn na boisku, gra trochę siadła, a ostateczny wynik ustalił Czerwiński po dośrodkowaniu Nagrodzkiego.

W poniedziałek kolejne spotkanie o 11.30 z Dunajcem w Bochni.