żółte kartki: Gładkowski, Spratek, Muszalik – Kasprzyk, Maślanka, Pyciak
czerwona kartka: Kamil Spratek 57′ – druga żółta
ROW: Daniel Kajzer – Jan Janik (86′ Patryk Dudziński), Szymon Jary, Marek Krotofil, Dawid Gojny – Kamil Spratek, Mariusz Muszalik, Michał Płonka, Gabriel Nowak (63′ Sebastian Siwek), Paweł Mandrysz – Marek Gładkowski (86′ Szymon Popiela).
Okocimski: Aleksander Kozioł – Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk – Krystian Maślanka (70′ Konrad Kurzywilk), Taras Jaworski (63′ Jurij Głuszko), Arkadiusz Lewiński, Wojciech Wojcieszyński, Kamil Białkowski (82′ Patryk Bryła) – Paweł Pyciak (90′ Łukasz Krówczyński).

Brzeszczanie udowodnili, że teren w Rybniku im służy. Wiosną w meczu 32. kolejki II ligi również wygrali na wyjeździe z ROW-em 0-1. W sobotnim spotkaniu po pierwszej wyrównanej połowie przewagę zyskali podopieczni Tomasza Kulawika. Wpływ na to miała czerwona kartka jaka otrzymał zawodnik gospodarzy – Kamil Spratek. W 78 minucie przewaga przyjezdnych została udokumentowana bramką Jurija Głuszki, który wykorzystał prostopadłą piłkę zagraną przez Konrada Kurzywilka. Okocimski nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i dzięki temu ma już 8 punktów i miejsce środkowej części ligowej tabeli.

Źródło: okocimski.com, 90minut.pl