Koszykówka. Zawodniczki MOSiR czwarte na Węgrzech

490 0

W pierwszym pojedynku nasze reprezentantki nieznacznie uległy zespołowi David KA 46:54. W kolejnym, rozegranym po krótkiej przerwie, spotkaniu nasza drużyna uległa zespołowi BEAC 42:59.

MOSiR Bochnia & David KA 46:54

|
Po dwóch porażkach dziewczęta z Bochni zdecydowanie pokonały zespół Atomeromu 55:24. Następnie spotkaliśmy się ze zwycięzca (jak się później okazało) całego turnieju – drużyną Kecskemet KA, z którą ponieśliśmy dotkliwą porażkę 15:65.

MOSiR Bochnia & Atomerom 55:24
MOSiR Bochnia & Kecskemet KA 15 :65

Na zakończenie turnieju zmierzyliśmy się z piątą drużyną w Polsce – LA Basket Warszawa. Po dwóch dobrych w wykonaniu bochnianek kwartach przegrywaliśmy tylko trzema punktami. Jednak kolejne odsłony to była dominacja warszawianek i ostateczny wynik to 31:49.

MOSiR Bochnia & LA Basket Warszawa 31:49

Skład bocheńskiej drużyny: Angelika Duda, Zuzannna Włudyka, Łucja Więcek, Gabriela dziedzic, Gabriela Dziadowiec, Alicja Hamuda, Julia Tatara, Patrycja Kłuś, Agnieszka Blum, Dorota Świercz, Iwona Więcek, Julia Fortuna, Karolina Przybyła i MVP drużyny Weronika Mól.

PODSUMOWANIE
– Najbardziej szkoda pierwszych dwóch spotkań, gdzie dziewczęta mogły pokusić się o zwycięstwo – mówił po zakończonym turnieju trener bochnianek Krzysztof Kieroński. – Jednak dziesięciogodzinna podróż spowodowała, że nie byliśmy w pełni sił.-

Sam turniej był kolejnym etapem przygotowań przed czekającymi nas meczami ligowymi. Rozegranie czterech spotkań z silnymi zespołami i zetkniecie się z różnymi stylami gry, które one prezentowały w opinii trenera na pewno zaowocuje w przyszłości.

Źródło: MOSiR