MLJM. BKS po Garbarni i przed Wisłą

476 0

BKS Bochnia – Garbarnia Kraków 4-1 (2-1)
Bramki: Dominik Juszczak 7′, Piotr Matras 33′, Mirosław Tabor 56′, Piotr Kazek 67′ – Bartosz Baran 10′
BKS: Konrad Biernat (72′ Hubert Tacik) – Wiktor Nagrodzki, Marcin Palej, Filip Korta, Piotr Czerwiński (60′ Krzysztof Satoła), Dominik Juszczak (64′ Paweł Szot), Piotr Matras (64′ Jakub Burkowicz), Mateusz Matlęga (60′ Bartłomiej Chlebek), Piotr Kazek, Mirosław Tabor, Tomasz Palonek.

W swoim kolejnym spotkaniu grupy mistrzowskiej Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych BKS Bochnia pokonał Garbarnię Kraków 4-1. Kibice zgromadzeni na stadionie w Świniarach mogli zobaczyć ciekawe spotkanie obfitujące w sporą liczbę bramek.

Prowadzenie gospodarzom dało samobójcze trafienie jednego z defensorów gości, którego mocną centrą nabił Juszczak. Piłkarze Garbarni szybko wyrównali, kiedy to pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Baran. Jak się okazało było to honorowe trafienie gości, które było ozdobą tego meczu. BKS dążył do odzyskania prowadzenia jeszcze przed przerwą i udało się to w 33 minucie.
Najprzytomniej w polu karnym zachował się Matras i plasowanym strzałem ustalił wynik pierwszej części. W drugiej połowie gospodarze dążyli do powiększenia przewagi, a goście groźnie kontrowali próbując odmienić losy spotkania. W 56 minucie dośrodkowanie Juszczaka strzałem głową na bramkę zamienił Tabor. Wynik spotkania ustalił Kazek skutecznie wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na aktywnym tego dnia Taborze.

Młodzi bocheńscy piłkarze rozegrali dobre spotkanie, pewnie pokonując rówieśników z Garbarni, a przed nimi ostatnie spotkanie w środę o godzinie 10.00 gościć będą krakowską Wisłę.