Mistrzostwa w Futsalu U-16. BSF Bochnia zwycięża w grupie bez straty punktu i bramki

565 0

BSF Bochnia – TAF Toruń 7-0
Bramki: Mateusz Matlęga 2, Mirosław Tabor 2, Dominik Juszczak, Filip Korta, Piotr Kazek.

W meczu z torunianami bochnianie toczyli w miarę wyrównany pojedynek tylko do przerwy, którą i tak zakończyli prowadzeniem 3-0. Po zmianie stron różnica pomiędzy dwiema drużynami tylko powiększała się. Przybysze z Małopolski zaczęli grać na dużo większej swobodzie prezentując ładne dla oka akcje, a przede wszystkim cztery kolejne bramki. Po tym spotkaniu i w konsekwencji remisu w meczu Mareksu z Dragonami wiadomo było, że drużyna Janusza Piątka awansuje do ćwierćfinału. Pytanie brzmiało w jakim stylu, jak potraktują ostatniego w grupie rywala?

BSF Bochnia – Marex Chorzów 4-0
Bramki: Nikodem Kamieniecki 2, Piotr Kazek, Mirosław Tabor.

Chorzowianie aby awansować do 1/4 finału musieli bochnian pokonać. Animuszu starczyło im jednak na ledwie kilka minut. Szybkie uderzenie w 2 minucie i pełna kontrola boiskowych wydarzeń były zapowiedzią pewnej wygranej, co potwierdziły kolejne minuty. Warto odnotować, że BSF jak dotąd nie stracił bramki w turnieju.

W ćwierćfinale BSF zmierzy się z Futsalem Przeworsk. Początek meczu w niedzielę w samo południe.

BSF: Konrad Biernat, Jakub Smoleń – Jakub Burkowicz, Kamil Francuz, Dominik Juszczak, Nikodem Kamieniecki, Piotr Kazek, Filip Korta, Mateusz Matlęga, Piotr Matras, Marcin Palej, Tomasz Palonek, Paweł Szot, Mirosław Tabor