IV liga. BKS przywiózł z Białki remis

490 0

Watra – BKS 2-2 (0-2)
Bramki: Mateusz Klesiewicz 15′, Bartosz Tokarczyk 30′ – Sebastian Gąsiorek 50′, 87′.
Watra: Majerczyk – Kostrzewa (31 Rabiański), Kosturko, Gąsiorek, Kowalczyk ŻK – Petrus ŻK, Kołbon (72 Kalita), Maciasz, Misiura – Mroszczak, Remiasz (15 Lichacz)
BKS: Damian Szydłowski – Daniel Bukowiec, Krzysztof Mazur, Krystian Lewciki, Dawid Grzyb – Arkdiusz Budzyn, Sebastian Jacak, Piotr Górecki, Bartosz Tokarczyk, Mateusz Klesieiwcz (85′ Krzysztof Styrna) – Sławomir Zubel (60′ Michał Kaczmarczyk)

Sławomir Zubel: W pierwszej połowie zagraliśmy na bardzo wysokim poziomie. Zdominowaliśmy wszelkie wydarzenia , które miały miejsce na boisku. Szkoda, że nie udało nam się strzelić bramki na 3-0, a były ku temu okazje. W jednej z sytuacji obrońcy rywali rozpaczliwie wybijali piłkę z linii bramkowej. W pierwszej połowie przy stanie 2-0 sędzia nie zauważył, ewidentnego według mnie, faulu w polu karnym na Bartoszu Tokarczyku. uważam, że strzelona trzecia bramka rozstrzygnęłaby losy tego meczu. Druga połowa choć już bardziej wyrównana rozpoczęła się dla nas bardzo niefartownie. W 50 minucie straciliśmy bramkę po rzucie wolnym. Okazało się, że Watra tylko po stałych fragmentach gry mogła nam zagrozić. Niestety dwa z nich wykorzystała. Gospodarze szukali rzutów wolnych skutecznie nabierając na krzyki i upadki sędziego głównego. Nasz pierwszy mecz oceniam bardzo pozytywnie. Zwłaszcza pierwsza połowa zaskoczyła wszystkich. Pierwsze korekty w składzie gospodarze przeprowadzili już w 30 minucie. Bardzo fajnie do zespołu wprowadzili się dwaj nasi nowi zawodnicy – Jacak i Tokarczyk. Cały zespół zasługuje na pochwałę za bardzo dobrą grę na trudnym terenie. Do pełnego szczęścia zabrakło nam farta, gdyż drugą bramkę straciliśmy w 87 minucie gry.