Piłka ręczna – juniorzy liderami małopolskiej ligi!

521 0

SPR LUKS Skrzyszów & MOSiR Bochnia 21:25 (9:12)

Od pierwszych minut zespół z Bochni posiadał przewagę bramkową. W 5 minucie 3:0, w 16 min. 9:2, w 20 min. 10:4. W drugiej części meczu scenariusz był podobny. Zwycięstwo zasłużone – powiedział po spotkaniu trener bochnian Ryszard Tabor.- Trzeba jednak powiedzieć, że mankamentów w grze było wiele. Trzeba je wyeliminować, myśląc o większych sukcesach.

Bramki dla MOSiR-u bu zdobyli: Michał Dobrzański 6, Filip Fasuga 5, Krzysztof Goliński 4, Marcin Jakubowski 5, Kacper Lipina 1, Iwo Stopczyński 3.
W pierwszej połowie dobrze w bramce spisywał się Mateusz Łącki.